Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipot lehet e...

Missandi kérdése:

Sony xperia tipot lehet e függetleníteni, és hol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Rootold ki. Otthon is meg tudod csinálni és ingyen van:)
2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kirootolja akkor mennyivel is van előrébb? attól még zárva marad a teló. Én úgy tudom csak NCK vásárlással lehet. 10e körüli összeg.
2013. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kirootolja akkor rögtön független lesz. Nekem is így volt.
2013. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Én úgy tudom csak NCK vásárlással lehet. 10e körüli összeg." Telósboltban kb 2500Ft-ért függetlenítík ki.
2013. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló: miért irsz hülyeséget? tudod te egyáltalán mi az a root? te biztos szakács vagy kertész lehetsz,mert nem tudod miket irkálsz. A root, az csak jogot ad ahhoz,hogy azokba a könyvtárakba,és azokra a helyekre tudsz irni, illetve tudsz módosítani 1-2 dolgot, amit alapban nem engedne a teló. Ennyi. a sim locknak ehhez semmi köze. Egy rootolástól lehetetlen,hogy független legyen a teló.


4-es válaszoló: ok, vidd be egy boltba, vagy csak kérdezd meg mennyiért csinálják meg ezt a tipust. az lesz a válasz amit én irtam. Azért,mert sok telót meg tudnak csinálni, az nem azt jelenti,hogy az összeset ennyiért tudják, vagy egyáltalán meg tudják csinálni. Ha pedig azt állitod,hogy az a GSM bolt amit te mondasz megcsinálja annyiért, add meg nekem a számukat, vinnék oda pár db-ot, ha ennyiért képesek megcsinálni a TIPO-t. várom a válaszokat!

2013. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!