Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone eredetiség vizsgálat?...

IPhone eredetiség vizsgálat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék venni egy iPhone 4S-t ami elvileg, új, aktiválatlan, és ahhoz képest meglepően olcsó (95k). Egy áruházban találkozom az eladóval ahol található iStyle. Ha én bemegyek az iStyle-ba ott megmondják nekem, hogy eredeti Apple termék vagy hamisítvány? És ha igen akkor mennyit kell fizetni? (Apple, szóval biztos kell fizetni :D )

Vagy elég ha itt megnézem? [link]

Természetesen az adás vételibe beleírtam, hogy az eladó kijelenti, hogy a készülék eredeti Apple termék, blablabla.



2013. ápr. 11. 20:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Épp ez volt a kérdés, hogy kell-e vagy sem... Szóval honnan tudjam? -.-
2013. ápr. 11. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:

Használd a fantáziád:

[link]

2013. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek nem egy istye-st, egy fillért nem fognak elkérni tőled, elhiheted, sőt, tökrendesek lesznek veled.
2013. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Azért gondoltam, mert hát a minőséget meg kell fizetni!

Nem vagyok Apple fan, még mielőtt valaki írná, sőt régen nem is szerettem a márkát, de egyre jobban kezd megtetszeni :D

És gazdgag fa** sem vagyok mivel már egy ideje gyűjtök rá ;)

2013. ápr. 11. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok: t-mobilost ne vegyél, legalább az 50%-ukat letiltják.. nem fizetik a számlát. Legtöbben azért veszik a készüléket, hogy utána jól eladják balekoknak.
2013. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgyse, hogy adás vételibe beleírtam, hogy ha letiltjàk akkor az egész költséget ki kell fizetnie?
2013. ápr. 12. 08:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Kitörölheted vele a feneked abban az esetben!!


Viheted polgári perre, aminél van kezdő perköltség, ha meg is nyered, simán lehet, hogy nem lehet majd behajtani az alperesen.

2013. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kutyus70 ***** válasza:

Az enyém is T-Mobilos. Meg veheted nyugodtan, ha az eladó hajlandó bemenni veled egy T-Pontba, és ott megnézik rendben van-e. Fél óra alatt meg lehet járni az egészet. Az egyik az, ha részletre lett véve, akkor legyen kifizetve maga a készülék. A másik, hogy a telefonszámlái legyenek befizetve, főleg ha még köti a hűségnyilatkozat.

De ha már úgyis gyüjtesz rá. akkor szerintem gyűjtsél 1-2 hónappal tovább, és vegyél zsír új készüléket, a legjobb, és legjobb, ha független.

2013. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy merre laksz, de Nyíregyházán van használt iPhone 4S eladó 85 ezer Ft. Megbízható szaküzletben. (Én is onnan vettem az enyémet és megjavítják, ha probléma van vele, bár eddig még nem volt rá példa :) )
2013. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát végül GSM boltban vettem ahol garanciát vállnak rá (6 hónap) és 85k volt. Igaz használt de nem látszik rajta.
2013. máj. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!