Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ennyi a szamlam?

Miert ennyi a szamlam?

Figyelt kérdés

Nem ertem. Direkt nem telefonalok sokat, hogy ne legyen sok a szamlam, csak ha tenyleg nagyon muszaj. Lekerem a szamlam hatomezer forint plusz afa. Oke. Szamlazaras: 8-9000. Es en ezt nem ertem. Mondta ma rokon h van alapdij 3000 de h az lebeszelheto, ez okede en nem beszelek egyaltalan sokaz. Most akkor en vagyok az idiota, a 172 nem tajekoztat kellokepp, vagy mi van? Egyszeruen nem ertem es felidegesit. Parom tmobilos nagyon ritkan felhivom mert amugy neten vagy viberen beszelunk. Szerintetek most akkor mi van?

Meg ilyeneket irnak aszamlavan hogy osszesen negy orat beszeltem tmobilossal ami LEHETETLEN, ha ot percet beszelnek vele naponta az is csak 2,5 ora lenne. Raadasul kiirtak h kuldtem 12 smst. nem kuldok smst soha. -.-'Egyik spanom is igy volt regen es naluk kiderult h veletlen hozzaszamoltak vmit. Szerintetek ? Ha hulye is vagyok valaki adjon mar felvilagositast mert ez nekem magas...



2013. ápr. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez itt nem ügyfélszolgálat. Szerinted mi honnan tudjuk, hogy te mit telefonálsz? A haverod is itt reklamált, amikor sok lett neki?
2013. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha a telefonos ügyfélszolgálat nem jó, akkor szépen fogod magad és a számla részletezőt és szépen bebaktatsz egy ügyfélszolgálati irodára és megkérdezed személyesen.
2013. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyszer részletes számlát kérni ingyenesen.Vedd igénybe és azon minden hivásod smsed,adatforgalmad rajta lesz telefonszámmal mindennel.
2013. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elso: azert irtam ki, hatha mas is jart igy, nem kell rogton belem kotni, itt eled ki magad mi?


Masodik: kovetkezo lepes az lesz csak varom a szamla zarast


Harmadik: na ezt jo tudni, koszi szepen

2013. ápr. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!