Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Épp most készülök új telefont...

Épp most készülök új telefont venni és én a Sony Xperia U ra gondoltam, szerintetek megéri egy ilyenre beruházni?

Figyelt kérdés

Xperia U telefont készülök venni ha minden igaz 2 hét múlva, viszont felmerült bennem 1-2 kétely!

mert sok helyen olvastam, hogy ez a telefon az Android 2.3.7 el gördülékenyen fut, de viszont 4.0 ról több cikkben és blogon (és itt is volt feltéve már pár kérdés erről) olvastam, hogy, sokuknak a frissítés után belassult és nagyon laggolt vagy akiknek el sem indult ezután és általában wifi gondok is jelentkeztek, mert nagyon megtetszett a telefon, de ha ilyen akkor lehet, hogy nem is érdemes beruházni rá, vagy érdemes-e egyáltalán frissíteni?

Az érdekelne, hogy ki az és ki nem akiknél felmerült ez a probléma és a wifi gond, kérem akinek ilyen telefonja van segítsen, előre is köszi!? :)



2013. ápr. 12. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen kívül minden oké mert először több telefon között válogattam aztán úgy jutottam erre a döntésre, hogy az Xperia U lesz az, de amikor rákerestem erre arra, ennél a telefonnál nagyon sok volt az ellenérv, tehát ezért se nagyon tudtam dönteni, hogy megveszem-e vagy nem?!
2013. ápr. 12. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:
mindent törölve kell frissíteni, de lehet, hogy már alapból az android 4 van rajta.
2013. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem előtte volt wifi gondom, de az ICSre frissítés megoldotta. Én elmulasztottam a gyári beállítások visszaállítását frissítés előtt, uh nekem belassult, majd kb 2 nap elteltével gyorsult be. Ezt a telefont 7 hónapja használom, csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha újonnan veszed biztos hogy Gingerbread (2.3.7) van rajt. De már ki jött rá az Ice Cream Sandwich (4.0.4), amint megveszed tudod frissíteni, ez legyen az első dolgod vele. Akkor nem fog szaggatni jól fog futni az ICS. Ha tele van mindennel és úgy frissíted akkor fenn áll a lagg veszély.
2013. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a véleményeket, hát nem is tudom, még most sem vagyok biztos benne, mert nekem nem kell laggal teli telefon, de még majd gondolkodok rajta!
2013. ápr. 12. 21:04
 6/8 anonim válasza:
kérdező! megvetted?? mi a tapasztalat??? én most készülök ilyet venni, és ugían ezek a kételyeim!
2013. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem vettem, meg majd csak 1. hét múlva tudom majd csak megvenni, de ha megvettem akkor ide leírom a tapasztalataimat! :)
2013. ápr. 18. 13:43
 8/8 anonim válasza:
köszi!
2013. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!