Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U vagy Nokia...

Sony Xperia U vagy Nokia Lumia 620?

Figyelt kérdés
Domino kártyásat akarok venni és a kettő egy árban van. A nokián már az új Windows Phone 8 van. Lehet ezzel már simán usb kábellel képeket felrakni a gépre úgy mint a régi telókkal? Valamint lehet már egy szerűen zenét ráküldeni a gépről és csengőhangnak sms hangnak beállítani? Az Uban ami zavar az az hogy csak 4 gb a memóriája, igaz én csak képeket csinálnék és utána ugyis felraknám a gépre. Valamint Nő lévén és max facebookoznék, neteznék, meg hát telefonálnék. Szóval semmi extra. Valamint az U-n még az Android 2.0 van. Egyébként világ életembe nokiám volt, de most még ez lesz az első okostelefonom. Szerintetek melyiket érdemes megvenni?

2013. ápr. 12. 09:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamint érdekelne, hogy a nokiaba csak mikro simet lehet rakni? akkor ilyenkor hogy van? nekem rendes simem van és domino kártyásat akarok venni, akkor adnak egy másik simet ugyan azzal a számmal?
2013. ápr. 12. 09:19
 2/17 anonim ***** válasza:
Kapsz egy új sim et az xperia u ra van 4.0.4 es frisites az android miatt egyszerűbb használni a nokiaknak viszont jó a kamerajuk a windows rendszeröl sokat nem tudok
2013. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Nekem van egy 620-am. Szerintem nem nagy szám, sőt..

ezen mondjuk még csak 7.5van és kb fél év alatt még nem jöttem rá hogyan lehet összekapcsolni a számítógéppel, de mivel van ithol wifi, ezért minden olyant feltöltök a Skydrive-ra és onnan letöltöm a gépre, vagy fordítva.

Ha esetleg érdekelne ez a telefon, én szívesen eladnám.

Karcmentes, és hibátlan állapotban van. azért is szeretném eladni, mert nem igazán tudom kihasználni.

Ha viszont szép képeket szeretnél csinálni, akkor vegyél egy Samsung Omnia HD-t. nekem volt olyanom, és szerintem a 8mp-vel gyönyörű képeket csinált. tudom hogy a symbiát már kicsit lejárt, de ha neked tényleg csak ezekre a dolgokra kellene amiket leírtál, akkor tökéletes választás, és az ára is nagyon jó.

2013. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképp az U-t venném. Hiába a Windows Phone 8 még így is korlátozottabb az Androidnál. Másrészt szinte minden csak bankkártyával történő fizetéssel tölthető le.
2013. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló valószínűleg kever vmit. 620-ason wp8 van. Elvileg tudja a sima usb rádugós dolgot :D de ha nem zune-nal se vmi bonyolult a szinkronizálás. Csengőhanghoz van külön program a telefonra amivel mp3ből csinálhatsz csengőhangot, de a legegyszerűbb ha letöltöd a free ringtones-t, ahol megannyi csengőhangot le lehet tölteni.

Bluetooth küldéshez és letöltöd a megosztás bt-on és megy minden mint a karikacsapás. Szerintem a 620-ast válaszd, nem akad nem fagy, és memóriája is nagyobb mint az U-nak és újabb telefon mint az U.

2013. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Basszus.:D 610-em van :D tényleg elnéztem bocsi :D
2013. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

kicsidavid


Neked 610-ed van, nem 620. A 620-on nem lehet 7.5, ha egyszer a gyárból eleve wp8-cal jön ki.

A gépre meg ha nem töltötted volna le a zune-t akkor tedd meg.

2013. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem, és csengőhangot, úgy tudok beállítani a nokián hogy a számítógépről küldöm rá kábellel a megvágott csengőhangot? nekünk itthon nincs wifi, így netezni nem tudok vele itthon.
2013. ápr. 12. 11:08
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Nekem lumia 620-asom van. A fentiek mind marhaságok. Nincs vele semmi bajom. Rádugom a gépre a telefont, azt ráhúzgálom egyszerűen a fileokat, legyen az bármi. Csegőhangot is szabadon be lehet rajta állítani.


Meg kezdjük ott, hogy a sunyi u-n egy android van, ami egy idő után elkezd akadozni. Ja meg ugye annak csak 4gb a belső tárhelye és nem is lehet bővíteni. Ezzel szembe a lumiák azok soha nem akadnak meg, a 620-asanak eleve nagyobb a belső tárhelye ami 8 gb és 32gb-ig bővíthető. Ide droid oda droid. Én ezen dolgok miatt eleve nem is választanám az u-t Meg úgy alapból nem vennék androidos telefont sem. Volt egy pár robotos telefonom. És hát őszintén szólva az androidhoz képest kellemesen csalódtam a lumiába.

2013. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi! úgy érzem meggyőztetek a lumia 620-ról :)
2013. ápr. 13. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!