Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 vélemény...

Samsung Galaxy Mini 2 vélemények? A net gyors?

Figyelt kérdés
Nézegettem az Ace 2-t, az S Advance-t, meg Xperia Sola-t és U-t, de Ace 2 kizárva, mert a fényképezője borzalmas,és tucattelefon, az S Advance nem szép, és nem ér meg 30.000-rel többet, az Xperiák nem rosszak. Egyébként tényleg, az U nagyon is jó. Csak mégis szimpibb a Mini 2. Az összes leírt közül próba közben ez futott a leggyorsabban.

2013. ápr. 13. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az kinézetjeid közül kiválasztottad a legszarabbat...
2013. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen :D csak a többi "hiperszuper" még a menüt se töltötte be. Am xperia u milyen?
2013. ápr. 13. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem ez van és meg vagyok vele elégedve, viszont az xperia u tényleg jobb, nem is ugyanaz a kategória a két telefon :D
2013. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az xperia u gyorsan merül?
2013. ápr. 13. 14:22
 5/6 FooD válasza:
Nekem mini 2-sőm van és a net gyorsasággal én megvagyok elégedve, mondjuk ez attól függ, hogy ki milyen türelmes.
2013. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bazrally válasza:
Haveromnak Mini 2 van.Azon kb. semmi nem gyors,legalábbis nekem(Ace 2-vel).
2013. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!