Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol található a "download"...

Hol található a "download" mappa a Sony Ericcson Xperia X8-as telefonokban?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy alkalmazást (Google Play-t) a telefonomra... de utána nem találtam hol van...:DD Előre is köszii :DD

2013. ápr. 13. 09:27
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Gyàri x8ra nem fogod felrakni, mert 2.1re csak market van. Fàjlkezelöd van? Ha le van töltve, akkor sd-n kell legyen
2013. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából már volt rajta Google Play...Csak nemigazán tudtam, hogy mi az ezért letöröltem... de most kell róla egy alkalmazás... megint letöltöttem de nem találom, hogy hol van.. azt mondták, hogy a download mappába... felraktam a telót gépre megnéztem a mappát és tényleg benne volt csak ezt hogyan tudnám a telefonon megjeleníteni??
2013. ápr. 13. 09:52
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Akkor 2.1+-os custom rom van rajta?


Kell egy fàjl kezelö. Szerintem a legjobb az es file explorer. Azt feltelepìted ès làtod a mappàidat.


Ha van marketed, akkor ez könnyü, ha nincs, akkor bonyolultabb, mivel nincs fàjlkezelöd hogy kikeresd a fàjlkezelöt... :D


Tehàt: 1. beàllìtàsokban engedèyezed az ismeretlen forràsokat.

2.a: bluetoothon àtküldik neked, megjelenik az èrtesìtèsi sàvban, telepìted

2.b: letöltöd netröl (gugli), megjelenik az èrtesìtèsi sàvban, telepìted.


Ha nem megoldható, vagy nem az 1-essel kezded, akkor nem fog ìgy menni (eltünik az èrtesìtèsi sàvból) akkor:


Felrakod sd kàrtyàra, az egyszerüsè kedvèèrt a gyökèrbe, megnyitod a böngèszöt ès beìrod az elèrèsi ùtvonalat ès ezzel tudod telepìteni. Ezt meg kell nèzni neten, hogy hogy van pontosan, fejböl nem tudom.

Kb ìgy nèz ki: file://mnt/sdcard/esfileexplorer.apk

Nem pont ilyen lesz, de hasonló. A vègèn a progi neve pontos kell legyen, meg nem tudom, hogy pontosan hogy nèz ki a dolog. Neten megtalàlod!

2013. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
2013. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszi!! :DDD
2013. ápr. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!