Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Sony Ericcson Xperia...

Megéri Sony Ericcson Xperia mini/mini pro-t venni?

Figyelt kérdés
A T-mobile-nál már nem lehet venni és semmi ilyen egyéb szolgáltatónál,illetve GSM-boltokban kártya független telefonok vannak nem?.és az érdekelne hogy körülbelül milyen árban mozognak azok amiket még érdemes?tapasztalatok,hardver és minden ilyen kis apróságra kíváncsi lennék :)

2013. márc. 19. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
jó kis telefon, de nem érdemes már venni mert régi(elavult) az androidja. szerintem használtan még lehet venni kb 20E körül mozoghat az ára.
2013. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az android 4 azért nem annyira elavult, hardveresen pedig sokkal jobb, mint jónéhány hasonló árú telefon...
2013. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval a GSM boltokban használt telefonok vannak?
2013. márc. 19. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Első:


ezt is megértük. Elavult és régi az ics. 20000 környékén.

szerintem keresd fel minél hamarabb a kezelőorvosodat.


Kérdező:


lehet kapni újonnan is még 30-40 körül függetlenül, de ma már inkább xperia u-t, esetleg xperia sola-t érdemes venni.

2013. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és hol lehet kapni? mert ahogy írtam T-mobile ban, meg a többi szolgáltatónál már nem lehet kapni.
2013. márc. 20. 06:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Xperia u,vagy Sola jó lenne de nagyon odáig árban nem tudok felmenni. és elég drágák :\
2013. márc. 20. 06:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Atyám. Ijesztő a tudat, hogy egyeseknek már az Xperia Mini sem teszi meg. És akkor az én Galaxy S-em mi? Könyörgöm, pár éve még a gombos telefon volt menő, ami lejátszott mp3-at, meg fotózott, 1-2 gagyi játék/program, ha volt rajta.
2013. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Minim van és szeretem csak 2 hibája van.Folyamatosan lefagy,és fényképezésnél nem lehet közelíteni pedig nagyon jó a kamerája.(most is róla írok)
2013. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lefagy, annak millió oka lehet.

Hibás alkalmazás stb.


Nem lehet közelíteni. Lehet, de maximális felbontásnál nem lehet...

2013. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!