Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez valodi iphone?

Szerintetek ez valodi iphone?

Figyelt kérdés

[link]


a kijelzon az repedes vagy fenytores?


2013. ápr. 13. 10:47
 1/4 anonim válasza:
szerintem lehet, hogy klón iphone de a képernyőn az biztos, hogy repedés és elég rossz állapotban van a telefon..
2013. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ebből a képből nem lehet megmondani.


a képernyője valamit tükröz nem repedés az szerintem.

2013. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg akarod venni és tudsz elektronikusan kommunikálni az eladóval, akkor mindenféleképpen kérd meg, hogy fényképezze le a garancialevelet vagy valamit ami bizonyítja az eredetiségét, illetve még több képet magáról a telefonról, hogy megbizonyosodhass afelől, hogy nincs baja a telefonnak!
2013. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 reptoid ***** válasza:
78%

Tényleg nehéz megmondani, hülyén tükröződik, de 1) túlságosan szürke a kikapcsolt képernyő, én a sajátomat mindig sokkal sötétebbnek látom napfényben is, nem üt el ennyire a háztól. 2) a kijelző teteje és a felső hangszóró között túl nagy szerintem a távolság. A hangszórnak pont félúton kellene lennie a ház teteje és a kijelző között.


Lehet, hogy ez az egész a fura árnyékok miatt van, de nekem gyanús. Ha én el akarok adni valamit, arról mindig szép képeket csinálok, direkt figyelve az árnyékokra is. Az ilyen elmosódott vacak fotók általában kamu telefonokról szoktak készülni, meg az eladót is minősíti a műve. Inkább kerüld el.

2013. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!