Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladó IPhone 4s expresszen?...

Eladó IPhone 4s expresszen? Valódi?

Figyelt kérdés
találtam expresszen eladó iphone-t elég olcsón és nem tudom eldönteni hogy valódi e vagy csak kamu. elég valódinak látszik mégpedig azért mert van még neki eladó ipad-je és imac-je is! link: [link]

2012. dec. 11. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy valódi, de akkor tuti lopott. Felesleges az ilyeneket nézegetni, 90-100 alatt nem kapsz 4S-t.
2012. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg kellene nyomkodni, ilyen drágán én nem postázgatnék. Vagy 1 kulák, vagy kamuzik. Lehet, hogy a végén csak 1 dobozt küld.. Te tudod, hogy kiben bízol, a helyedben vateráról rendelném, mert ott a háttérben egyfajta védelem is áll. Körülbelül 60ezerért valami van vele.. Külföldön is ugyanannyi, mint nálunk, csak ott a fizetés több. Amúgy körülbelül 100ért lehet kapni rendeset, persze használtan.
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Infraport, mp3 lejátszó és bővíthető memória? :-O Ez nem iPhone.
2012. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát ha meg is veszem próbálom vele ugy lebeszéni hogy mindenképp személyes áttvétel legyen és csak kipróbálás unán fizetem ki
2012. dec. 11. 20:36
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
A vatera is tróger hely, ha átb@szás nélkül kell telefon, hardveraprón nézelődjetek.
2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez NEM iPhone, felesleges nyomkodnod meg nézegetned. A fent említettek nincsenek az iPhoneban.
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Vaterán vásárolgatok 2 éve, és egyszer sem vertek át. Aprón is adtam el/ vettem is, és az is megbízható hely, de mindenhol vannak csalók.
2012. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fel sem tűnik, hogy az "Apróhirdetés szövege" fordítógépes halandzsa? Az ifon-vágy ennyire beszűkíti a látómezőt :))
2012. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ÉS a legjobb:

Okostelefon:NEM

Ott a szövegben:D ez nem igazi.

2012. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
meg ne vegyed! nem eredeti. de ezt már a szövegből ki lehet találni, mert valami kínai a google fordítóval írta le a tudnivalókat :D
2012. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!