Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora kárt tehet a vírus,...

Mekkora kárt tehet a vírus, illetve érdemes e víruskeresőt rakni androidos telefonra az alábbiak tudatában?

Figyelt kérdés

Betegségemből adódóan napi 15 órát használok Samsung Wonder 2.3.6. androidos készüléket. Nem is csoda, ha bekattant. Megpróbűáltam magam megszerelni, ami végül sikerült is. Közben vírusra gyanakodva letöltöttem a legjobb víruskeresőt a telóra: NOD32! 8 vírust talált és likvidált az alkalmazással együtt. Szerintetek változott a telefon teljesítménye vagy bármi is pozitív irányba? NEM! Semmit sem. Ugyanaz maradt minden. Se nem jobb, se nem rosszabb.


Felmerül mellékkérdésnek, hogyan kerül vírus rá ilyen megbízható helyekről: Play áruház (Google), Samsung áruház?



2013. ápr. 13. 21:22
 1/4 Jófej:D ***** válasza:

Google playen is előfordulhat vírus. Ezért érdemes letölteni vírusírtót.

De nem biztos hogy vírus miatt van. Hogy kattant be?

2013. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Play sajnos csak utólagos ellenőrzést végez. Vagyis először feltöltik az appot, aztán ha kiderül, hogy gond van vele törlik.


Nem volt rootolva a telefon? Mert akkor lehet, hogy valami rootos appot érzékelt vírusnak.

2013. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt rootolva. valójában memória problémája van. Kitöröltem 1 gigát s akkor is. Nem indul néha a Youtube sem. Nem gond! Garanciális! A válaszokból ítélve fölösleges a vírusírtó. Köszönöm.
2013. ápr. 14. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
a vírusirtó hasznos, nyugodtan hagyhatod
2014. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!