Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android tűzfal nem települ de...

Android tűzfal nem települ de miért?

Figyelt kérdés

Ma rootoltam a telóm, hogy tegyek rá tűzfalat. Letöltöm torrenten a Droidwall-t de teelpítésnál azt írja nincs elég hely. (Pedig van, fél mb az a apk, és 500mb hely van, tesztelésből feltettem egy 50 megás játékot és fel is ment)


Mit csináljak így? Sony Xperia Tipohoz (st21i) kellene egy tűzfal ami fel is települ. Valaki tudna linkelni? Ne google playeset mert nincs net a telón, és a közelben wifi se. Köszi:)



2013. ápr. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs neted a telefon se ilyen,se olyan akkor minek rá tűzfal? De még ha lenne is se kéne rá.
2013. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp azért mert van rajta net, és egy mp alatt levesz 3000ft-ot.. Mert pár program csatlakozna a nethez, sőt még alapből a telefonnak az ilyen játék ajánló stb is.
2013. ápr. 15. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell kapcsolni a fióknál ,hogy ne szinkronizáljanak a progik. Vagy teljesen kitudod egy kattintással,ha a mobiladatforgalmat kikapcsolod.
2013. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De akkor a böngésző se megy.


Köszi hogy segíteni próbálsz, de am már megodlottam ezt a témát. Ide várom a válaszokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. ápr. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!