Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Sony Xperia P-t,...

Annamari24 kérdése:

Vettem egy Sony Xperia P-t, és a Sony Pc program amit a telóról telepítettem nem találja, és csatlakoztatja a telefont. A varázsló viszont nem tudja telepíteni az Mtp device-t. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mivel a program a telefonról települt, valaha látta azt a gép, telepítés után változhatott meg a helyzet. Mielőtt mindezt amit leírtam megcsinálod, milyen rendszert használsz? Ha Xp-t akkor más a gond, ha Windows 7 vagy újabb rendszert, akkor csinálhatod.

Az eszközkezelőben távolítsd el az MTP device-t, húzd le a telefont majd ismét csatlakoztasd. Ha nem működik, imsét távolítsd el a telefont az ezközkezelőből, húzd le a gépről, távolítsd el a PC Companiont, indítsd újra a gépet és csatlakoztasd a telefont. A programot ne telepítsd. Ha még mindig nem jó, írj!

2013. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szia! Xp-m van. Letöröltem az Sony PC-t, az MTP Device fent sem volt a gépen, mert a varázsló nem is tudta telepíteni. Újra indítottam a gépet is és a telefont is. Újra telepítettem a sony PC-t is, de így is azt írta ki, hogy telefon nincs csatlakoztatvan. Feltételezem, hogy a gép felismeri a telefont, mert a hardver eltávolíto kis ikon kint van, viszont a program nem tudja csatlakoztatni.
2013. ápr. 15. 10:58
 3/24 anonim ***** válasza:
Az Xperia P alapból MTP-n (médialejátszó) keresztül kapcsolódik a gépre, Windows7 és felette nem gond, de az XP így nem ismeri fel. A telefon gyárilag nem is tud cserélhető lemezmeghajtóként kapcsolódni, root jog kell hozzá és SD Mounter. Valahogy meg lehet oldani, hogy az XP is felismerje, keresem a megoldást. (Windows7-em van, ilyen problémám nincs.)
2013. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Telepítsd ezt:

[link]

Ha nem jó akkor ezt:

[link]

Ha még mindig nem jó (újraindítás után sem) akkor a Windows Media Player 10-es vagy afeletti verzióját telepítsd.

2013. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Szia.

Az első linket nem is engedte feltelepíteni, a másodikat igen, de újra indítás után sem lett jó.

A Windows Media Playerből pedig a 11 van fent.

Tehát ugyan ott vagyok ahol elkezdtem.

Köszi a segítséget.

2013. ápr. 15. 12:34
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha esetleg ez segítene, akkor egy Acer Travel Mate 5320-as laptopról van szó, de eddig nem mondtam, mert nem tartottam fontosnak.
2013. ápr. 15. 12:40
 7/24 anonim ***** válasza:

Az USB hibakeresés be van kapcsolva? Beállítások/Fejlesztői lehetőségek/USB hibakeresés. Ha nincs, legyen bekapcsolva.

Találtam még egy linket:

[link]

Az ezközkezelőben frissítsd az MTP device-t, válaszd ki a fentről letöltött illesztőprogramot.

2013. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az USB hibakeresés be van kapcsolva.

Amit küldtél linket, azzal nem tudok mit kezdeni, mert tömörített fájl, és hiba bontottam ki, nem csinált semmit, viszont nem tudom mit kellene vele csinálni, mert nem értek hozzá.

2013. ápr. 16. 00:30
 9/24 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelő nem engedi frissíteni az MTP device-t. ugyan azt írja ki mint a varázsló, amikor keresi.
2013. ápr. 16. 00:42
 10/24 anonim ***** válasza:
Kicsomagolod majd Eszközkezelő, az ott lévő MTP device-re jobb gomb>illesztőprogram frissítése. Innentől emlékezetből írom, mert régen használtam Xp-t. Manuálisan választod ki az illesztőprogramot, nem a Windows Update-n keresztül töltöd le. Saját lemez menüpont alatt betallózod kicsomagolt mappát, azon belül valamelyik inf fájlt és ok. Bármi ami ezek után megjelenik, ok. Ha mégsem megy, távvezérléssel ránézhetek a gépedre, hogy mi lehet a probléma, mert látatlanban nem maradt már ötletem.
2013. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!