Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom függetleníteni?

Hogyan tudom függetleníteni?

Figyelt kérdés
Először is legyetek szívesek ne hurrogjatok le de nagyon nem vagyok otthona témában úgy hogy előre is bocsi. Egy Sony Ericsson Live With Walkman WT19i telenoros telefonról lenne szó amit függetleníteni szeretnék.A t-mobilos kártyámmal szeretném használni és annyi lenne a kérdésem hogy ilyenkor ez hogy működik legálisan? Bemegyek a egy T-mobil üzletbe és ott nekem egyből függetleníteni is tudják ? Nem baj ha nem én vagyok az első tulaja a telefonnak? Mennyibe kerülne ez nekem kb ?Bocsi a sok hülye kérdésért és hogy ilyen hosszú lett.Előre is köszi a válaszokat :)

2013. ápr. 14. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
10 ezer körül
2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi esetleg a többi kérdésre is kaphatnék választ :) ?
2013. ápr. 14. 21:41
 3/5 anonim válasza:
hiába viszed be egy t-mobile-ba, nem fogják függetleníteni mert nem járnának jól vele, egy maszek telefon szerelőnél próbálkozz, am vannak akik maguknak csinálják, de az nem tudom mennyire biztonságos
2013. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kártyás vagy számlás a telefon ? Kártyást 10000ft függetleniti a telenor .számlást meg a hüség idö végén .
2013. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!