Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne megnövelni a...

Hogyan lehetne megnövelni a belső memóriát? (zte kis plus)

Figyelt kérdés
nagyon kicsi a belső memóriája és hallottam valahogy meglehet növelni. aki tudja segítsen!!
2013. ápr. 15. 18:53
 1/5 Vortrex ***** válasza:

Root-olt teló kell hozzá és ez a program: [link]

(rengeteg helyen le lehet tölteni ingyen az akp-kát, google-ön keress rá)

Ezen kívül nem árt egy átlagnál gyorsabb SD-kártya is és rajta kb 500mb szabad hely

2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vortrex ***** válasza:
...vagy is, ugye a RAM memóriára gondolsz ?
2013. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen arra. vagy ha esetleg rootolás nélkül is meg lehetne oldani az talán jobb lenne.
2013. ápr. 15. 21:27
 4/5 Vortrex ***** válasza:

Sajnos az nem lehetséges, mindenképp root-jogokra van szüksége, hogy beleszólhasson a memóriakezelésbe.

Viszont elég egyszerű tömegmobilod van, rengeteg oldal foglalkozik a rootolásával ( [link] Szépen, érthetően leírják az egész műveletet.

2013. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az sd káryára menti a dollgaimat, és ha kiveszem nem lehet fotóznistb hogy tudom megcsinálni, hogy a telefon memoróájába mentese ?
2014. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!