Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy baj van a samsung galaxy...

Reni66 kérdése:

Nagy baj van a samsung galaxy gio telefonommal. Segitetek?

Figyelt kérdés
Nekem egy samsung galaxy gio-m van es ma raktam ra egy uj mintat kodnak, de viszont elfelejtettem.Nagyjabol tudtam, hogy hogy nez ki, de nem emlekeztem pontosan. Ezert belementem abba a kis ablakocskaba, hogy irhassam be az email cimemet es kodomat , hogy ki blokkalja a telefont. Ez viszont nem mukodik. Mar vagy 8-9 oraja folyamatosan probalkozom de ha helyesen irom be a kodot es a szemelyes adataimat nem fogadja el. Voltam javitoba, de draganak talalom. Kerlek segitsetek, nagyon fontos lenne, ajandekba akartam adni anyukamnak szuletesnapjara. Segitetek?

2013. ápr. 15. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hard reset.Mielőtt megkérdeznéd hogy hogy kell: [link]
2013. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Vicces, hogy mindenki "elfelejti". Az ilyenre egy kecskét nem bíznék rá, nemhogy telefont. A hard reset jó dolog, bár a lopott telefont is simán feloldják vele, így nem kéne híresztelni, hogyan működik...
2013. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!