Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van subway surfers RIO armv6-ban?

Csáfordi Dávid kérdése:

Van subway surfers RIO armv6-ban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 19:26
 1/5 anonim válasza:
a subway surfers -nek lényegtelen melyik változatáról is legyen szó, armv7 -re írják csak. Ha érdekel temple run van armv6 -ra átírkálva. Gugelen megtalálod.
2013. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én vagyok az előző kommentelő, úgylátszik találtam valamit. [link] a leírások alapján úgy látszik, ez nem az eredeti program, valaki újraírta, de ha már xda -ra is felrakták, nem lehet olyan rossz.
2013. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 17. 16:41
 4/5 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
de van armv6 os verzió csak a sima subvai srfer hez ha kell link ahol le lehet tölteni akkor irj és küldök privát üzenetbe
2013. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 20001229 válasza:

Sajnos nincs Rio armv6-ra mivel túl nagy már a libunity verzió! de New York, Halloween, Karácsonyos és sima verzió van mi mindet kipróbáltuk de csak a new york volt a legjobb!

Az első nagyon akadozik, a hallowwenban és a karácsonyos eléggé akadozik de játszható valamint egyszerre 2x megy ugyanaz az alap zene, ezáltal érdemes inkább kinyomni a hangot ha a halloween és a karásnyos verzió közül választ és figyelm eztetés ennél a két verziónál az, hogy ugyanúgy néz ki mint a sima de, mivel 2 évvel ezelőtt volt eltávólításra került a hó meg a ünnewpi elemek így olyan mintha egy újított első verzióval játszanál! a new yorknál

egész szépen fut minden habár éppen, hogy csak rá lehetett írni armv6-ra! úgyhogy szerencse, hogy még + az rámegy, remélem tudtam segíteni ha linkeket akarsz akkor írj vissza!

2014. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!