Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek? (sony...

Melyiket vennétek? (sony xperia z vs samsung galaxy s4 vs htc one)

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek? Melyik a jobb?

A sony-nak tényleg fakó a kijelzője?

A samsungnak fém az oldala?

És igaz hogy nen irtma de az iphone 5s-nek tényleg ujjbegy scannere lesz a home gombjában? Melyiket vennétek és irjátok le azt is hogy miért



2013. ápr. 15. 21:42
 1/8 dirtboy ***** válasza:
82%

htc one

azért mert minőségi az anyaghasználat és az a legerősebb hardverben,kijelző mérete ugyan elmarad a másik kettőtől de a samsungot nem kedvelem a z meg bőven kikap a onetól.


/A sony-nak tényleg fakó a kijelzője?/

ha előtte jobb kijelzős telód volt akkor fakó lesz kicsit meg akkor is ha egy jobb kijelzős mellé teszed,egyébként nem vészes az csak el van kicsit túlozva minden ami a telókat illeti de hát ilyen az üzlet.

az viszont ettől függetlenül elég sz ar hogy egy ilyen telefonba még mindig a tft lcd van.


/A samsungnak fém az oldala?/

ezt nem tudom de én nem olvastam ilyet,nem rémlik,a hátulja ugyan olyan ócska műanyag mint a többi készülékeinél,a samsungnak meg ebben kéne fejlődnie.

nem illik egy 200ropis telóhoz az ilyen szar műanyag borítás.


egyébként jelenleg egyiket sem venném meg max akkor ha havi fél millát keresnék.

amíg ez nincs így addig nem fogok kiadni 170 meg 200ezreket egy telefonért,annyiból már sokkal jobb dolgokat is tudok venni de elméletben a one nyer nálam.

2013. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vortrex ***** válasza:
68%
sony xperia z mert az vízálló *.*
2013. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Xperia.floyd ***** válasza:
Nehéz kérdés , a Samsungra várni kell még mert meg sem jelent Mo-n és ma adták mobilarénán , ott kitértek erre , hogy fém borítású oldala van viszont valami fedőréteg is van rajta. A tesztekben a Z-t a HTC és a Samsung porrá alázza - mondom én a Sonys ;) - mindkettőben van jó és jobb is :D Nekem bejön ez a sok kis finomság a Samsungon , viszont a Sony - mint ahogy a #2 válaszoló is írta -, olyat tett le az asztalra amit más nem... Víz-és porálló csúcskategóriás készüléket.
2013. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Xperia.floyd ***** válasza:
Ja , sorry az elejéről kimaradt , hogy most nem érdemes még megvenni , mert 230 ezres áron kezd :D . Ha két -három hónap múlva mérséklődik akkor nyerőbb lesz :)
2013. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%

Ha már ennyit rászánsz akkor vedd a Samsung S3-at.

Véleményem szerint tartani fogja az árát sokáig és ez is egy közkedvelt telefon lesz mint az S2 és S3.

Szóval bármikor el tudod jó áron passzolni ha megunnád és másikra váltanál.


A HTC szar.


A Sony Z az jó, csak csak csak ....... elgondolkodtató.


Nekem az S3 jobban bejön.

2013. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

A Sonynál a kijelző tényleg halványabb, erős napfényben nem árt ráárnyékolni, hogy jól lásd, de ennyi.

Az amoledesek szebbek, de ott a képernyő üveg repedésével azonnal megdöglik a képernyő is, mert az üvegre van ragasztva hátulról.

2013. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó véletlenül nen az s4-et akartad irni? Különben most egy s3-am van
2013. ápr. 16. 08:33
 8/8 t-34 ***** válasza:
43%
Elárulok valamit. Szerintem egyértelmüen a Sony ami a kijlzöt illeti NEM FAKÓ. AKkor fakó kizárolag ha a betekintési szöget nézed tehát odlalól. Ha szembö nézzed egy teljesen szép kijelzö táru leléd. az meg aki melleted ül és egy két szint kicsit máshogy lát KICSIT... Az meg ki a rákot érdekel nem igaz? te látod azt cső. kifejezetten hasznos h vizálló mert fürdés közben is lehet használni tartva attól hogy beleesik kádba. egyedül ez a hatalmas kijelző nem tetszik mert ez nagy. nem kényelmes. de nagy aksija van. A HTC is nagyon jó telo.nem túl nagy nem túl kicsi szép anyag tehát az is felső kategoria. Ami a samsungot illet.i..PFF szánalom. A Samsung csak a szoftverre veri hogy tele van faxágokkal. Müanyag házas hanyag teló. leejted 3x és letörnek az alkatrészek belül. megkarcolodik mint állat. Max ha telót vennék lumia 925 öt vennék én. de a sony és htc is oké nagyon. Bocs helyesírási hibáért
2014. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!