Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom használni a...

Hogyan tudom használni a GPS-t a Sony Ericsson XPeria Mini Pro II telefonomon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen alkalmazást kell letölteni, hogyan tudom a térképet behozni rajta, mit kell csinálnom ahhoz, hogy amikor utazok, akkor lássam, hogy merre járok, meg egyáltalán, hogy térkép legyen rajta.
2013. ápr. 16. 18:35
 1/4 Vortrex ***** válasza:

Tölts le egy iGO My way-t hozzá [link]

(...állítólag az iGO Primo jobb, gyakorlatilag meg ugyan azt tudják és ugyan azt a térképet használják, csak a My way sokkal egyszerűbb)

2013. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, hárombetűs navigációt kell leszedni, az elsővel viszont nem értek egyet. Használtál már primot?? ha igen, akkor tudod, hogy sokkal jobb, több beállítási lehetőség, az utat jobban tudod szerkeszteni, sok köztespont, míg my way-be igen nehéz ezeket megcsinálni.
2013. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de internet kell hozzák.
2013. máj. 11. 18:30
 4/4 Vortrex ***** válasza:
Jó a reakció idő, amúgy nem kell hozzá internet csak béna vagy. Hívd át a szomszéd srácot, hogy egy üveg kóláért csinálja meg...
2013. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!