Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont veszek én ezek...

Új telefont veszek én ezek között licitálok: Nokia Lumia 610, Iphone 3gs, Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro, Sony Xperia Tipo és Sony Ericsson Play. Szerintetek melyik éri meg legjobban? Vélemény akár személyes tapasztalat a telefnokról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 20:48
 1/9 anonim válasza:
windows phonet ne vegyél, az iphone nem éri meg. én az egyik sonyt venném
2013. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársnőmnek vagy Xperia X10 Mini Pro telefonja, elég gyenge a belső berendezése. Attól függ, neked mire kell. Az Iphone 3-at zsinórból csapom a földhöz, már semmit sem ér, volt a bátyjámnak. Ezek közzül a legjobb a Play legalábbis játékokra.
2013. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Tipo éri meg legjobban.
2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

play


de nem értem, hogy az x10 mini hogy jön ide?


miért nem a 2011-es xperia mini/mini pro?

2013. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 amcsih ***** válasza:
A sony tipo éri neg a legjobban.. az a legfrissebb, androidos, és 30bol negvan..
2013. ápr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak a tipo hardveresen sehol sincs a play-hez képest...
2013. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ha mondjuk pontozni kéne hányra pontoznátok ezeket a telokat? Melyik a legjobb telefon operációs rendszer? Melyikre van a legtöbb alkalmázás?
2013. ápr. 17. 14:21
 8/9 anonim válasza:
androidra van a több alkalmazás és szerintem ezek közül a play a legjobb, ha minden igaz akkor a psp-s játékokat is viszi úgy hogy az
2013. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lumiát felejtsd el, ophone tul drága, mini pro elavult. tipo vagy play. a tiporol annyit hogy neha lefagy es ujraindul a készülék :)
2013. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!