Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tűzfalat vagy megoldást...

Milyen tűzfalat vagy megoldást tudnátok ajánlani a telefonomra?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van egy net csomagom: NETSTART persze T-mobil és ez így 13FT/10KB Ezzel nincs semmi baj. Használom a 0.facebook.com szolgáltatást, amely totál ingyenes, ezzel sincs problémám. A gond az, hogy eza telefon Nokia 500 Symbian S60 nagyon is okos és amikor csak a netre bekapcsolom az adatkapcsoaltot, sunyiba elbarangol, autómatikus frissítés keresés, meg hasonlók. A legjobb az lenne, hogy egy tűzfal, ami az adatkapcsoaltot tiltja csak a web browsert engedi ki, és nem keres magának frissítést, mert akkor ugyan ott vagyok. Vagy keres de csak wifin, én valami NQ víruskeresőt használtam jóvolt, de mégis frissíteni akarta magát.. Valami ötletet szeretnék, kérem senki ne jöjjön havidíjas mobil net csomaggal köszönöm :)

2013. ápr. 18. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A frissítéseket nem lehet kiiktatni. Természetes folyamat, hogy a telefon, ami nagyon is okos szerinted fejleszteni próbálja a frissítéssel az alkalmazásait. Bár nekem androidom van. Egyszóval az a bajod, hogy frissítéseket keres. Iktasd ki az alkalmazások automatikus frissítését sz ovi áruházban. Gondolom ott kell. Viszont ajánlom hogy wifiről frissítsd néha!
2013. jún. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Frissítések keresése kikapcsolva,

Autómatikus idő frissítés kikapcsolva,

2013. jún. 21. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!