Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak most? Nem...

Mit csináljak most? Nem kapcsol be a telefonom.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a tesóm bekapcsolta a telefonomon a wi-fit és úgy maradt merülésig.. elkezdtem tölteni de rájöttem, hogy a telefonon még be van kapcsolva a wi-fi akkor amennyit azonnal le is merül és nem fog bekapcsolni.. Szerelőhöz nem tudjuk elvinni mert anya azt mondta, hogy így jártam és nem érdekli ez az egész.. vki tud segíteni? (akkumulátor kiszedés megvolt)

2013. ápr. 18. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd vissza az aksit, és hagyd a töltőn fél órára. Nagy valószínűséggel csak egy kis kraft kell neki.
2013. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem működik úgy se.. már mindent megpróbáltam :/
2013. ápr. 18. 19:14
 3/11 Vortrex ***** válasza:

Ne bolondozz, ha kikapcsolt állapotban töltöd, akkor nincs wifi, csak miután bekapcsoltad felállt a rendszer :)

Hagyd rajta addig, amíg be nem indul, de ha eddig nem indult el, akkor inkább a töltővel van a baj. Keress egy USB-t és dugd rá a gépedre (vagy egy másik töltőt)

2013. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vortrex ***** válasza:
Vagy vedd ki az akksit és úgy dugd töltőre, lehet hogy zárlatos. Igen, ha simán töltőn van akku nélkül, akkor is el kell indulnia
2013. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolat ébresztő: mi van ha tesó nem csak a wifit kapcsolta be, hanem valamit elbarmolt és csak ezzel takarózik?
2013. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kössz.. akkor mért nem indul be? Már másik töltővel is próbáltam és USB-vel is.. már egy csomó ideje ott van és semmi
2013. ápr. 18. 19:19
 7/11 Vortrex ***** válasza:

#6 Pff, én kérek elnézést... -.-

Old meg .

2013. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem beszólni akartam..
2013. ápr. 18. 19:22
 9/11 Vortrex ***** válasza:

Ne is, mert sértődékeny vagyok


Ha ezek után sem ad életjelet, akkor az a helyzet, hogy egyszerűen bedöglött.


Tényleg lehet, hogy mást is csinált vele a tesód, leejthette vagy valami, de ez nem rendszerhibára utal.

2013. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi csak nagyon ideges vagyok... :c
2013. ápr. 18. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!