Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni a...

Kerekes256 kérdése:

Miért nem tudom frissíteni a Sony Ericsson live with walkman (wt19i) telefonomat?

Figyelt kérdés
Két ilyen telefonom van, az egyiken gond nélkűl sikerűlt frissíteni 2.3.4-et 4.0.4-re, de a másikon az Istenért se engedi! A szoftverfrissítő nem talál frissebbet, a gépen meg nem tudom csatlakoztatni, qva ideges vagyok már, ugy csinálom ahogy leírja az a f*s, kikapcsolom, várok 5-20-30 másodpercet, lefele hangerő gomb benyom folymatosan, csatlakoztatom a géphez és miért nem történik az ég adta világon semmise????? Rakás *** a sony programja, update service, meg a sony PC companion....segítsetek...

2013. ápr. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Független a telcsi?
2013. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de azt nem tudom, hogy gyárilag az volt-e vagy ki lett függetleníttetve, de sztem gyárilag független.
2013. ápr. 20. 01:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mert ha függő vagy az volt, akkor lehet bezavar.
2013. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!