Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb androidos...

Melyik a legjobb androidos telefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telót venni, idáig iphone-ban gondolkoztam, de egyre inkább hajlok az android vagy a windows phone felé. SZerintetek melyiket kéne vennem?

Köszi a segítséget.



2013. ápr. 20. 13:22
1 2 3
 1/22 Osynho ***** válasza:
52%
Én Htc One-t vennék. Bár eléggé tepsi, mert sajnos ez a divat.
2013. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az jobb, mint az ipone 5 vagy a Samsung galaxy S 3?
2013. ápr. 20. 13:38
 3/22 Osynho ***** válasza:
Az iphone tök más világ, az S3-nál sokkal jobb.
2013. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Ami szóba jöhet: Nexus 4, HTC One, SGS4, Xperia Z


4-ből 3-nak van 1080p-s kijelzője, Nexus 4 "csak" 720p-s, hardveresen mindegyik egy atomerőmű, mindegyiknek van előnye vagy hátránya.

iPhone-nál hardveresen az összes fényévekkel jobb, szoftveresen meg relatív, hogy kinek melyik jön be jobban.

2013. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen SGS3-nál is jobb az összes.
2013. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja még ami lemaradt a listáról: Oppo Find 5. Nem olyan hatalmas márka, de szintén az egyik legjobb telefon. Anyaghasználata egyik legjobb (szinte 100% acél), 1080p-s kijelző, erős hardver, stb. Itthon viszont nem nagyon kapható.
2013. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Fu, ezek ténylewg jók, amiket linkeltél, de jöhetnek még telok, vagy toplista, hogy szerintetek melyik a legjobb, vagy milyen sorrenben stb...

THX :))

2013. ápr. 20. 17:20
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a legjobbak (de nem árt megjegyezni, hogy a Samsung-ot nem szeretem, ha objektíven nézném akkor az is elférne 2. vagy 3. helyen):

- HTC One

- Oppo Find 5

- Nexus 4

- Xperia Z


Ezek közül mindegyikben tetszik valami.

HTC One azért, mert egyik legerősebb telefon, HTC (kedvenc márkám), nagyon jó az anyaghasználat és az összeszerelés és a jelenlegi legjobb kijelző tulajdonosa.

Oppo Find 5-nek tetszik a kinézete, szinte 100% acélból készült, tehát nagyon durván minőségi az egész, és az UI sem rossz.

Nexus 4, mert Nexus, stock Android, sokáig támogatott, rögtön kapja a frissítéseket, szép kinézet, nagyon olcsó ár (külföldön).

Xperia Z a vízállóság miatt, nyáron medence közbe is nyugodtan lehetne használni.

De mindegyiknek van valami hátránya is. HTC One-nak nem cserélhető az aksija és nem is bővíthető, engem egyik sem zavar, de pár embernek ez is fontos. Oppo Find 5-nek szintén ez.

Nexus 4-nek "csak" 720p-s a kijelzője, és a nyomott ár miatt nem olyan prémium az összeszerelés (hangerőszabályzó gombok nem tökéletesek), az üveg, mint az iPhone-nál gyakran törik, és a kamerája sem a legjobb.

Xperia Z-nél már 1080p-s a kijelző, de csak sima TFT LCD, nem olyan nagyon jó a minősége, mint egy IPS-nek. És az UI sem jön be annyira, de ez custom rommal megoldható.


Tehát nincs legjobb telefon, soha nem is lesz, és hibátlan telefon sem, de mindig lehet választani 3-4 jó közül.

2013. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Itt nagyon sorrendet nem nagyon lehet felállítani.

Az Xperia Z ezek közül az egyetlen, ami por és vízálló, ez sokaknak biztos nagyon fontos, a Htc One-nak a legszebb a kijelzője, az S4 készíti a legjobb képeket, szóval itt azt kell megvenni, amelyik a legjobban bejön, mert nincs nagy különbség köztük.

Én ezek közül a Htc One-t vagy az Xperia Z-t venném, mert nemszeretenm a samsungot, és a Z por és vízállósága csábító, az One-nak meg a kijelzője.

2013. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%

4 mag, 5 collos simogatós android, 8 Mpx, villanóval,HDMI, mikro USB,stb...egy évig nem kell venned újat. Csak pénzed legyen.

mer óccó húsnak híg a leve.

2013. ápr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!