Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb androidos...

Melyik a legjobb androidos telefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telót venni, idáig iphone-ban gondolkoztam, de egyre inkább hajlok az android vagy a windows phone felé. SZerintetek melyiket kéne vennem?

Köszi a segítséget.



2013. ápr. 20. 13:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
egy évig? :D Nem azért, de nekem előző telóm iPhone 3G ami ugye nem egy mai darab, de még mindig használható, azért én nem évente cserélném, ha veszek egy újat.
2013. ápr. 21. 06:55
 12/22 anonim válasza:
Ha fontos a nagy teljesítmény, és esetleg játszani is szeretnél, akkor én mindenképpen Nexus 4-et venném.
2013. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11


Nyugi, nem egy év, 2 évig ezek is minimum megkapják a legújabb Androidot, aztán ha már nem kapnak újabb Androidot még ugyanúgy erősnek fognak számítani, és 3-4 év múlva is még elég erősnek fognak számítani.

Pl. HTC Sensation, már a Jelly Bean-t sem kapja meg, de a játékokkal és minden programmal még minimum egy évig lazán meg fog tudni birkózni, de még tovább is.

Szóval ha veszel egy új, csúcskategóriás telefont, 2-3 évig még jónak számít, utána viszont már nem árt egy csere (persze attól függ milyenek az igényeid).

2013. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
OOKés, köszi a segítséget, olvastam róluk teszteket, idáig nekem a legjobban a HTC one jött be, de persze a többi se rossz. :)
2013. ápr. 21. 11:52
 15/22 janicsuhran válasza:

"Az iphone tök más világ, az S3-nál sokkal jobb.

"

pff nekem Galaxy S3-am van és a szobatársamnak iphone 4s.. sosem cserélnék vele.. nekem messze nem jon be a iphone.. ratyi progik kellenek ahhoz is h rátegyek 1 zenét vagy csengőhangot.. és panzer glass van rajta ami h leesik kb azonnal elpattan ellenben a gorilla glassal ami félig muanyag

2014. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél windows phone-t. Legjobb telefonok WP-osok, ne rémisszen meg hogy csak kétmagos a proci, mert azt sem nagyon használja ki. A normális programozók kiadják erre is a programokat, bár lehet kicsit később, ellenben rengeteget kárpótolnak a nokiás és Microsoftot programok
2014. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Már HTC One-om van ellenben van ismerősömnek WP-ja, én próbáltam de appok és store miatt biztos nem vennék ilyet, pedig hardveresen tetszik, legalábbis legjobb kamerák, videok készülnek WP-okkal, de sajnos a többi nagyon gyenge benne..
2014. márc. 7. 18:44
 18/22 anonim ***** válasza:
Note 3.
2014. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ez speciel már nem igazán aktuális teló :)

Ha mai lenne a kérdés akkor:

LG G3 vs. Galaxy S5 vs. HTC One M8 vs. Sony Z2 vs. OnePlus One vs. OppoFind 7

Kb. így nézne ki, de ezeknek nagyrésze még nem jött ki az UI miatt pedig elég szubijektiv itt már az egész. Pl. nekem S5 nagyon nem tetszik rendszer és design miatt. M8 szép, de kamera még mindig gyenge, de jó teló.

Innen egyébként a OnePlus éri meg legjobban, tudja azt amit a többi, legjobb UI van rajta (ez szubijektiv) és fele annyiba kerül.

2014. máj. 18. 15:06
 20/22 anonim ***** válasza:
A Note 3 jobb az S5-nél, mert 3 GB RAM van benne.
2014. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!