Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 Vs Alcatel...

Az-apa kérdése:

Alcatel OT-995 Vs Alcatel OT-992D Vs LG Optimus L7 P700 Vs Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés
40-55eFt-os kategóriában keresek telefont.. Ha a címben említett telefonokkal kapcsolatban valakinek van tapasztalata, véleménye azt szívesen olvasom. Vagy ha esetleg ebben az árkategóriában tud jobbat arra is kíváncsi vagyok.

2013. ápr. 20. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumia 620. Az wp8 nem sokkal drágább. De ezek közül szerintem a 800 as.
2013. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Nekem tetszik a lumia 620, de az asszony úgy döntött, neki nem kell Windows-os telefon, szóval végül valami Androidos kell az említett árkategóriában.
2013. ápr. 20. 19:24
 3/4 anonim válasza:
Nekem Alcatel OT-995-öm van és nagyon meg vagyok vele elégedve!Nekem azért nem kellene lumia mert egyiken sem működik a bluetooth és mivel windows-os ezért szeret lefagyni.Az Alcatel OT-992D az még az Alcatel szériában nagyon gyenge!LG Optimus nekem nem kellene mert nem sokat tud!Volt már egy pár hónapig LG-m de elég is volt belőle.De ha rám hallgatsz Alcatel OT-995-öt választod :)
2013. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont hogy a WP8 nem fagy le!:)Háát arról híres!Áhh!Mennyire nincsenek képben az emberek.:)Van BT adatküldés már WP7-en is,WP8-on meg mindig is volt.Jó kis "szakértők" vannak itt:)Kb. 0 valós infó volt az előző válaszoló WP-vel kapcsolatban.:)

Itt van Bog,aki úgy 10 éve tesztel telefonokat,meg is mondja. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vQ1..

Én úgy búcsúztam el a közép-alsó kategóriás Androidoktól,hogy földhöz vágtam a telefonomat,miután sokadjára csinálta azt hogy fogta magát azt újraindult telefon beszélgetés közben.Folyamatosan akadt,kifagyott.Egy éve vagyok WP-s.0 fagyás,nagyon ritkán akad meg.Pont hogy a WP a stabilabb rendszer a kettő közül.Úgy voltam vele,hogy HTC ONE SV-t meg nézem,és arra cserélem a Lumia 710-emet.Hát üzletben gyári állapotában is be-be akadt.Szóval maradok a WP-nél,720-ast várom.

Megvan az Android előnye a nyitottsága,de soha nem lesz olyan stabil,mint egy WP.Aztán mindenki eldönti,hogy neki mi a fontos.Összehasonlítás,ezen jót mosolyogtam. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KUO..

Már bekapcsolásnál kifagy,pedig ez egy csúcsdroid!!!Annyira jellemző szitu.

Amúgy ilyesmi a WP belakva: [link]

Szóval én a 620-at ajánlom.Persze aki nem tudja nélkülözni a Droid full nyitottságát,azt is megértem,csak ne beszéljünk hülyeségeket.Szakmai fórumon ilyenekre mondjuk,hogy "köszönjük Emese,leülhetsz 1-es"

2013. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!