Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Symbian telefont...

Milyen Symbian telefont érdemes néznem?

Figyelt kérdés

Ha kapok egy kis pénzt, mondjuk egy 10.000-est, abból futja egy Symbian telefonra? Android (Galaxy S) már van, szeretném a Symbiant kipróbálni, nem használnám annyira (nem kell csúcshardver, meg friss szoftver). Ezek a szempontok:

- külalak, formaterv

- QWERTY, ha van

Minden más nem számít. Ez csak spekuláció, ilyen 'álmodozás'. Pillanatnyi ötlet, de azért érdekelne.



2013. ápr. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
qwerty-s ami nekem volt, az az n97(15-16ezer körül vannak), és igazából megbízható, de rezisztív a kijelzője. az e7 annyiban jobb, hogy arra van belle is, de az mivel újabb, drágább is(34-40ezer). Szóval elsősorban ezt a n8, e7, az ami érintősben elfogadható, na meg persze vannak a régebbi gombos telók, ami nekem volt, n78, n79, n95, annak idején nekem bejöttek. ezek vannak körülbelül ilyen árkategóriába.
2013. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És Sony Ericcsonokat ismersz? (Nem csak Qwertyseket)
2013. ápr. 21. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet Symbian-t venni, pláne ha már van egy még ma is egész jónak számító SGS.
2013. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most csak elképzelem, sztem egyáltalán nem biztos, hogy veszek. Csak érdekelnek.
2013. ápr. 21. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Symbian nem éri meg.Nekem N8-am volt és sajnos nem volt használható úgy igazán.
2013. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 q1w2e válasza:
nekem volt, szerettem...de mégegyszer nem vennék. főleg, hogy (ks túlzással) szinte mindenkinek androidos vagy netán ios telefonja van.
2013. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!