Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet android 2.3-mat...

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Hogy lehet android 2.3-mat rakni Huawei U8500-ra?

Figyelt kérdés
vagy bármyilen androidot 2.2-nél jobbat vaéaki udna segíteni??

2013. ápr. 21. 07:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
úgyis próbáltam
2013. ápr. 21. 18:48
 12/22 Vortrex ***** válasza:

Ugye nincs root-olva?


Akkor próbáld meg így, ezt töltsd le: [link]

-Csomagold ki

-Kapcsold ki majd indítsd el a mobilodat így: Hang LE + Piros (hívás magszakító) + Bekapcsoló gomb

-Megakad a boot-nál, kösd rá usb-vel a gépre (várd meg amíg felrakja a driver-eket

-Indítsd el a clockwork-2.5.0.4recoveryENG.bat fájlt

-Ha biztosan befejezte vedd ki a mobilod akksiját 5mp-re


Így már elvileg be fogja hozni a recovery-t, amiből a többi rendszert felrakhatod.

2013. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
sikerült rootolnom z4rootal rom managereztem is letöltöttem és ráraktam az sdkártyára és amikor bekapcsolom akkor lenyomom a 3 gombot egyszerre akkor beadja a márkát és ott vár és nem ad be semmit
2013. ápr. 23. 18:30
 14/22 Vortrex ***** válasza:
Hangerõ fel + zöld + bekapcsoló gombot próbálod?
2013. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
nem adja be csak a márkát
2013. ápr. 24. 10:25
 16/22 Vortrex ***** válasza:

Én már mindent elmondtam, amit tudtam, az sem világos hogy most meg mitől jó a z4root...

Olvass vissza, csináld meg még egyszer, csináld meg úgy ahogy a 12#.-ben írtam, egyiknek működnie KELL.

2013. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
oké köszi a segítséget
2013. ápr. 24. 18:28
 18/22 A kérdező kommentje:
mi van akkor ha sikerült megcsinálnom tök jól működött ám egyszer kikapcsolt és addig adja be míg kiírja azt hogy android és lefagy közben és nem érzékel semmit??
2013. máj. 7. 13:57
 19/22 Vortrex ***** válasza:

A recovery-ben, ahonnan feltelepítetted, kell csinálni egy "wipe data factory reset"-et és egy "wipe cache partition"-t

Ha így sem jó, akkor telepítsd újra és ugyan ott ugyan ezeket csináld

2013. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Albert Nándor válasza:
helló valaki akad itt még segítségnek mert nekem is a bajom az hogy nem tudok belépni a recovery clocworkmod-ba miután sikerült flashelni a telot nem tudok belépni hogy telepitsem az új androidot rá hiába nyomom a hivás fogad+hangerő fel+power-t csak a huawei logot adja be és onnan semmi pedig onnan kellene telepiteni az update.zipet de igy nem tudom valami egyszerű megoldás van rá hogy belépjek?
2014. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!