Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-hez...

Samsung Galaxy S Advance-hez mikor jön már ki a frissités? Januárra igérték és még semmi!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 12:26
 1/3 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
Ha januárra igérték akkor annak már kint kell lennie!!
2013. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a szolgáltatódra nem akarsz várni tovább...

2013. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van 3 fajta orosz, és a szerb. Én mindegyiket felraktam, követve a leírást az utolsó betűig! Kernelt is cseréltem!

De instabil, lefagy minden baja van. Mindegyiknek! Tényleg mindent megcsináltam ahogy le van írva és mégis mindig visszatértem a Gb-hez. Szerintem már ki sem adja a T-mobile.

Hülye is lenne kiadni, vegyenek uj telót az emberek nem? Olyat amin már Jb fut. Nem is várom, nekem jó a GB rendszer ugyanúgy futtat mindent és szerintem hülyeség, hogy nem kezeli a 2 magot, egy szikrával sem volt gyorsabb a JB..

2013. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!