Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tipo lassulás miért?

Tipo lassulás miért?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vettem egy Sony Tipot és valamiért akad. Használok tisztító progikat (Memory boost killer, advanced task killer) de semmit nem érnek, mert újból elindulnak az alkalmazások pár perc múlva. Milyen programmal lehetne befagyasztani/blokkolni a térképet, a liveware kezelőt, gtalkot stb.?
2013. ápr. 21. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Töröld le ezeket a vackokat. Mint látod ezek újra és újra elindulnak ha bezárod. Lényegében arra pazarlod a készülék erőforrásait, hogy folyton elindítsa ezeket az alkalmazásokat, ahelyett, hogy hagynád a rendszert normálisan működni.

Az android ilyen, elindít háttérfolyamatokat, de ha épp nem kell vagy esetleg egy alkalmazásonak amit épp használsz több memória kell, akkor ezeket magától is bezárja.

Hibernációra rootolt készülékeknél van lehetőség , de tényleg csak azt célszerű hibernálni ami teljesen fölösleges.

2013. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja.

Android úgy van kitalálva, hogy a multitasking ne lassítsa be a rendszert, nem kell semmit sem bezárogatni ilyen szarokkal, mert az igaz, hogy bezárja, de újra elindul, ami viszont már tényleg belassíthatja a rendszert.


Root után Titanium Backup-pal tudsz törölni vagy hibernálni akármilyen programot.

2013. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
letoroltem és elindultak. letoltottem mégegyszer az advanced ....-et és beallitottam a percenként lője ki a progikat. végre nem lassul be :D
2013. ápr. 24. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Több rosszat csinálsz a task killerrel, mint amennyit segít (pláne mivel semmit sem segít, viszont sok rosszat csinál).

Azzal semmi gond, hogy magától elindul minden.

2013. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem miről beszélsz nem 10 éves vagyok de akkor miért lassul be minden?:(
2013. ápr. 25. 06:24
 6/6 A kérdező kommentje:
már megoldódott:))
2013. ápr. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!