Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idővel nálunk is lesz majd...

Tr1gergo kérdése:

Idővel nálunk is lesz majd nyolcmagos s4?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom, hogy csak azért érkezett hozzánk a négymagos verzió, mert a samsung egyelőre nem tud elg octo core chipsetet gyártani, de ha majd ez megoldódik, akkor majd nyolcmagos is lesz. Igaz ez?
2013. ápr. 21. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Melyik Android-os alkalmazás kezel 4 magos procit? Minek neked 8 magos?
2013. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
nevetséges, mi ez dinnye? iphone 5 miért van meg 2vel? meg a retina ipad?
2013. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, azért van nálunk 4 magos, mert csak az képes 4G-re, szolgáltatók meg egyértelműen azt fogják kínálni.

GSM boltokba biztos lesz már első naptól kezdve 8 magos.


De a 8 magos változat alig erősebb, mint a 4 magos, és amúgy sem éreznéd a különbséget, hisz egyiket sem fogja semmi sem kihasználni.

2013. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:
38%

én nem olvastam ilyet sehol,egy tegnap megjelent cikkben is azt írták hogy nálunk nem fogják árulni a 8magosat.


első két válaszoló,nézzetek utána hogy működik benne a 8 mag és hogy miért van egyáltalán 8mag.

annyit megsúgok hogy nem mennek egyidejűleg,egyszerre csak 4 mag megy tehát nem szükséges hogy olyan program menjen aminek 8mag az igénye mert ilyen nincs is.

2013. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek mikor lesz először 64 magos telefon. A birkák viszik majd mint a cukrot :-)
2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem csak a 4magos gépek képesek 4g,lte-re (lumia920,820 stb) nem 8 magos hanem 4+4,sose mennek egyszerre, valamint erre a rágióra nicns szánva "8magos"..fölösleges lenne ebbe a régióba
2013. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na de ha sose fognak menni egyszerre, akkor minek? persze 4 az lassabb, 4 meg gyorsabb mag, de ezt órajel szabályzással is megoldja a rendszer...akárki akármivel próbálja megindokolni, mitől éri meg, csak mentegetőzik...amúgy ez a 4G-s dolog is olyan, hogy hogy ameddig konkrétan Közép és Dél-Magyarország 90%-án nincs lefedettség, addig akik itt laknak, azok pénzt dobálnak ki az ablakon...:D amúgy meg biztos lesz 8 magos is, importálva gsm boltokban.
2013. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd elterjed a 4g is..ahogy minden más is ezelött.a 4+4 magnak 2 oka van,energiatakarékossági szempontból, és hypeból (milyen lenne már ha a következö évi csúcsmodellben nincs valami úristenség)
2013. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6


Úgy értettem a SGS4 közül csak a 4 magos képes LTE-re, tudom, hogy amúgy konkrétan akárhány magos lehet, az LTE chipet az összesbe bele lehet integrálni.

2013. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!