Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikabol egy ismerosom jon...

Amerikabol egy ismerosom jon haza, es egy iphone5t tudna hozni nekem, es ezzel kapvsolatba lenne ket kerdesem (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
at&t halozatosat rendelnek , mivel ez olcsobb es hogy a rendeles menetenel mire van szukseg, miket kell megadni, mik ilyebkor az aktualis feltetelek, es hogy a kint vasarolt telefont itthon tudom e telenorosra fuggetlenitetni?

2013. ápr. 21. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
olvass utánna...mivel úgyis valaki lelövi elmondom én a poént...az előfizetéssel annyi, szóval ahhoz kellene egy amerikai lakcím, ami hát elvileg ismerősödnek van, de nem hinném, hogy szeretne 2 éves hűségnyilatkozatot aláírni csak azért, hogy aztán hazahozzon neked egy iPhone-t. aztán pluszba még próbálkozhatsz a függetlenítéssel. Ha már ennyire iPhone-t akarsz, akkor hozass ismerősöddel egy függetlent...drágább, de még mindig olcsóbb, mint itthon. És ha sajátjaként hozza haza ismerős, akkor nem is fizet pluszba semmit.
2013. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Ismét egy béna aki nem tud olvasni, és azt hiszi, hogy az usában "ingyé" osztogatják az i5-öt.
2013. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem ertem, hogy miert ilyenenk az emberek.

Es akkor csodalkoznak, amikor valami MLM cegbe behuzzak oket es jol atverik a fejuket.

Kerdezo, nem bantani akarlak, csak azert irom ezt, hogy ertsd, az emberek akkor b.sznak ra, amikor figyelmetlenek, amikor nem olvassak el a kisbetus reszt, vagy amikor nem tudnak angolul es csak azt latjak, hogy az iPhone $99, de az alatta levo angol szoveget (2 eves szerzodes alairasa kotelezo) azt mar nem ertik.


Mint ahogy elobb irtak, a haverod nem fog neked szerzodeses telefont venni, mert azt neki kell majd fizetnie 2 even keresztul.

Szerzodes nelkuli (fuggetlen) telefont tud venni, de az meg nem 100 dollar, hanem vagy 600.


Nezd meg ujra azt a weboldalt es ha nem megy az angol, akkor hasznald a szotart!

2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!