Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III: automati...

Samsung Galaxy S III: automatikusan betölt az útvonaltervező, és haza akar vezetni, amikor bekapcsolom a mobil internetkapcsolatot. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Nem ugrik fel semmilyen ablak, csak az állapotsávon, amikor lehúzom, ott van, hogy milyen távolságra vagyok otthontól, hány perc odajutni... ez szerintem eléggé zabálhatja a netet, és ki szeretném kapcsolni, de nem találom, hogy hol kell.
2013. febr. 12. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hosszan nyomod a Home gombot, es belepsz a Google Now-ba, Kivalasztod a Kozlekedes kartyan a menu-t, ott Beallitasok, es ki tudod kapcsolni. Amugy nem nagyon szivja a netet.
2013. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, szerintem most kikapcsoltam, köszi :D
2013. febr. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!