Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel?

Miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Miért nem ismeri fel a gépem az Xperia GO telefonomat? próbáltam Pc companiont is , nem működött.Hogy tudnám megcsinálni?A válaszokat előre is köszönöm

2013. ápr. 21. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert Xp-d van, a Xperia Go pedig csak MTP (médialejátszó) módban hajlandó csatlakozni az MSC mód (cserélhető lemezmeghajtó) helyett. Az Xp alapból meg nem ismeri az fel az MTP eszközöket.

Legyen fent az SP3 (Service Pack 3), valamint a Windows Media Player.

2013. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11-es verziója.
2013. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én pont hogy MSC módban tudok csatlakozni. Ami ugye csak az SD kártya. Így a belső memóriát nem tudom elérni.. Közben megcsináltam a pc companiont is.De nem sokkal vagyok előrébb vele.Az előbb sikerült elérnem a belső tárhelyet is, de ugyanezekkel a beállításokkal most nem tudom ezt..Nem értem. valaki help.
2013. ápr. 23. 15:58
 4/5 A kérdező kommentje:
felajánlja uyge a beállítások>kapcsolódás közt a c companion telepítését. haez be van pipálva, mikor csatlakoztatom usb-re msc módban(mert csak ezt ismeri fel, a médiaátvitelt nem) akkor nem csak az sd kártyám csatlakozik, hanem a belső tárhely is..
2013. ápr. 23. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha külön kiválasztható hogy MSC vagy MTP módban kapcsolódjon, akkor nem jött be a tippem. A PC companion-t személy szerint soha nem használtam, nem is telepítettem, szerintem felesleges. A médiaátviteli (MTP) módot az Xp alapból nem ismeri fel.

Mit szeretnél? Csatlakoztatni MSC módban, hogy a belső tárhely és az SD kártya is látszódjon vagy ugyanezt médiaátvitel módban? Az első nem fog menni azthiszem (vagy csak én nem tudok rá megoldást), a második megoldható lehet. Ellenőrizd azokat amiket a legelső válasz végén írtam, SP3 + WMP11.

2013. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!