Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért kapok most egy...

Mennyiért kapok most egy fekete iPhone 4S-es telefont?

Figyelt kérdés

Újat vagy ami újszerű állapotban van.

(Független vagy T-Mobile)



2013. ápr. 22. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem hinném, hogy ezt annyira nehéz lett volna megtalálni! nem ? -.-"

2013. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha így sem értenéd a T-Mobile-nál az Iphone 4s most dominó csomagban 174 990 Ft
2013. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez gondolom független, de nem tom fel kell őket hívni


[link]


ez meg új gyári független


[link]



mennyit akarsz költeni rá ?

2013. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
par hete lattam a media marktban 160E korul, az gondolom fuggetlen
2013. ápr. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezek a mai fiatalok, meg ez a modern technika. Már minden arra megy ki hogy kinek milyen telefonja van? Ha neked most van egy Nokia 1112 akkor az most égés vagy mi? Az egy egyszerű és olcsó telefon. Ha mész egy ilyen telefonnal az utcán tuti hogy nem lopják el mert még a cigányok is tudnak venni annyira olcsó. A másik amiért nem lopják el mert kicsi. Egy iPhone 4, 5, 4S meg akkora, hogy észreveszik, ellopják. Vagy elejted mert nagy a mérete és nem bírod normálisan megfogni. Az ára is nagy. 250.000 Ft-nek annyi ha elejted vagy ellopják. Érdekes, van egy ismerősöm, akinek 2 hónappal ezelőtt egy iPhone 5-je volt, és elejtette. Nekem 9 éve van egy telefonom(gombos, nem érintőképernyős)amivel soha nem volt bajom, volt hogy elejtettem a betonon, járdán, volt hogy a hátsó zsebemben volt és ráültem de még mindig működik. És gondoljatok bele. A telefon arra való, hogy egy távoli barátoddal vagy ismerősöddel megbeszéljetek valami anélkül hogy rengeteget kellene utazni. Nem arra való, hogy az iskolában menősködj vele, sem arra hogy játszál vele meg fogdosd (érintőképernyő miatt). Szóval figyelmesen dönts, vagy 20.000 Forint 5-10 évig(ha ügyelsz rá) vagy 250.000 Forint Max 3 évre. (Ez a világ már túlfejlődött, mindent bonyolultá kellett tenni -.-)
2013. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!