Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet elérni, hogy az sd...

KicsiSkorpió kérdése:

Hogy lehet elérni, hogy az sd kártyát belső memóriaként ismerje fel a telefon? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok feltenni bármit a telefonra ha előtte rárakom a belső memóriára és utána rakhatom csak át sd kártyára. A probléma ott adódik, hogy már szinte nincs is belső memóriám, mert nem lehet minden programot áttenni sd kártyára. Így azt szeretném elérni, hogy az sd kártyát belső memóriaként érzékelje a telefon és akkor szabadon rakhatnám ide oda a programokat. Nem szándékozom kivenni az sd kártyát (16 gb), így szerintem nem okozhatok problémát a telefon működésében.

2013. ápr. 22. 10:25
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Swap2SD?

Kell még hozzá egy ext partíció az SD-n, amit Minitool Partition Magic progival meg lehet csinálni.

Keress rá a swap2sd-re, biztosan találsz jó leírást, hogyan kell csinálni.

2013. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

AppMGRIII.-am van ha arra gondoltál. De ezzel sem lehet áttenni mindent az sd-re....és én mindent át szeretnék tenni!

Főzött ram nélkül is megoldható, hogy több legyen a belső memóriám?

2013. ápr. 22. 15:13
 3/7 A kérdező kommentje:
mire jó az ext patríció?
2013. ápr. 22. 15:14
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Külön partíció kifejezetten a telefon saját igényeire, cache meg ilyesmi. A formátuma linuxos, a windows nem is látja.
2013. ápr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kukaricsi válasza:
nekem is ez a bajom csak nekem letöltéskor pl játékot töltök és a telefonra teszi nem az SD kártyára ,hogy tudom megcsinálni
2013. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

1.6 és 2.1 nem tud kártyára telepíteni. Magasabb verziók (2.3, 4.0, 4.1) tudnak, Link2SD vagy App2SD alkalmazás ott sem árt hozzá.

A widgetek és widgetekkel is rendelkező alkalmazások áttelepítése általában nem lehetséges.

Tapasztalatom szerint pl. a Swiftkey billentyűzet is meghülyül kártyára téve.

2013. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kukaricsi válasza:
nekem 2.1 van de majd lesz frissítve ... köszi szépen
2013. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!