Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek és hol...

Milyen telefont vegyek és hol érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Akarunk barátnőmmel telefont venni,fejenként 30-35ezer a plafon!Eddig nokia 5230 am volt kijelzője behalt,bár szerettem.Gps,Wifi,legalább 5mpixeles kamera,fotófény legyen benn,ezeket rendszeresen sokat használnám.kártyafüggetlent szeretnénk, hol lenne érdemes olcsón és milyenek közül válasszak?vélemények?

Vaterán nézelődtem,de ebbe a kategóriába motorola defy,alcatel ot995 meg egyéb régebbi teló van.


22/f



2013. ápr. 22. 10:31
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és nagy kijelzős kellene
2013. ápr. 22. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Hauwei Ascend G 300
2013. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar hogy régi, akkor Samsung Omnia HD I8910.

Nekem ilyenem volt. Meg voltam vele elégedve. Ennek már lassan 3éve. Kijelzője eléggé nagy. agps van benne, és 8mpixeles kamera.

Hasonlít kicsit a régi telódhoz, mivel ez is symbiános.

2013. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Xperia Tipo.

Ez ennyiért a legjobb, de ha tudsz ennyiért alcatel ot-995-öt szerezni, akkor azt vedd.

2013. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ot995 öket nézegetem,de használtan is 35ezer,tmobilnál újan 45 dominósan csak sok rosszat olvastam róla :/ kissebb kijelző felejtős
2013. ápr. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!