Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmline.hu sony xperia v?...

Gsmline.hu sony xperia v? szerintetek?

Figyelt kérdés

ez az a készlék [link] eu black dobozós verzióban 90 900 ft ba kerül. tehát ez nem OEM verzió. magyar nyelvű. tartozékokkal, dobozában. írtam nekik e-mailt. Nevezetesen "


" [link] " , ugye én nem OEM készüléket akarok vásárolni, hanem dobozos EU BLACK verziót ami itt 90 900 ft ért van hirdetve. Szóval ez az ár reális, és ennyibe is kerül ? Illetve ez teljesen új készülék vagy másodkézből származó tehát használt? Illetve a tartozékokat meg kapom e ennél a dobozos verziónál. illetve bolti garancia van rá , és nem gyártói, ez esetben, nem a gyártó szervizébe kerül a telefon ha meg hibásodik hanem az önök szervizébe? Csak mert hallottam pár rossz élményt az ilyen garanciális hibákról. "


Amire összesen ennyi választ írtak :

" A teljes dobozos magyar menüs készülék ára 90.900 ft. A csomag tartalmazza a tartozékokat(hálózati töltőt, adatkábelt, headsettet) és 1+2 éves Bolti garanciát!

Probléma esetén a készüléket hozzánk kell visszajuttatni és mi fordulunk vele szakszerviz felé. "


Azt meg értem hogy nem érnek rá regényeket vissza írni de a lényegre nem válaszoltak, hogy másodkézből való használt telefon-e . Szerintetek, meg éri meg vennem, vagy inkább ne próbálkozzak velük ? Köszi.



2013. ápr. 22. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem máshol keress ilyen telefont. Másodkézből ennyiért meg pláne.
2013. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!