Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo vagy nokia...

Sony xperia tipo vagy nokia lumia 620 a jobb?!

Figyelt kérdés
melyik a jobb ? mi a véleményetek a telefonokrol ?

2013. ápr. 22. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha nem szeretnél a Windows phone rendszerrel "szenvedni" akkor szerintem androidra nyergelj át :)


Mindkét telefonnak megvannak az előnyei és hátrányai, de pl engem a windows rendszer nem tudott meggyőzni.


Szerintem a Tipo helyes választás volna.

2013. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Én sem szeretem a Windowst. Tehát: Tipo!


Meg a Lumia 2x annyiba is kerül.

2013. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Lumiám van és a windows-al egyáltalán nem kell kinlódni de azért kell nyomni ezt a sablon szöveget amit az utca szélén hallunk igaz ? A tiponak gyengébb a proceszsorja is , 1 magos . Kisseb képernyő , de nem tudom mért kell az alsó kategóriát a középpel hasonlítani . Lumia 620-at válaszd sokkal jobb .
2013. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem többet "kínlódsz" te azzal az Androiddal..
2013. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
2-2 , a Windows nyert :)
2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki ne szidja egyik rendszert se! Az teljesen érthető, hogy valakinek nem jön be ez vagy az a rendszer, de akkor se kéne szídni!

Az android előnye, hogy sokkal jobban testreszabható, és sokkal több alkalmazás van rá, és ez nagyon nyomós érv az android mellett, mert windowsra az android mellett szinte nincs is alkalmazás.

A windows phone előnye a kis rendszerigény, ezáltal gyors, stabil, nem akd sűrűn és nem fagy, ez pedig a nyomós érv a windows mellett.

Ki-ki döntse el magának, hogy melyik jön be jobban neki, de ne szídja a másik rendszert!


Én személy szerint Android párti vagyok, és a lumia 620 árán egy Xperia Sola-t vennék, de ha windows phone-t szeretnél, akkor vedd a 620-at, mert az is jó telefon.

2013. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úristen!!!Létezik normális Androidos is?Ez kemény!:)

Le is írta az előttem szóló,mi a helyzet.Én WP párti vagyok,de volt Androidom.Azért be lehet lakni a WP-t is,persze nem olyan szabad,mint a droid.Inkább kicsit korlátok közé engedem magam ÉN,de ami a pozitívuma,hogy belakod,használod,és fasza.Ennyi!Működik ahogy kell.Akadni csak nagyon ritkán,akkor is indokolt.Fagyni meg több mint egy év használat(Lumia710 WP7),és semmi,nulla fagyás.Most fogom 720-ra cserélni.NEKEM már nincs igényem hogy kavirnyásszam a rendszert,ezért nekem az Android előnyei már igazából nem léteznek,ill. lényegtelenek.de Bog nagymester is elmondja,milyen a WP:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vQ1..

Lényeg a lényeg.Két különböző igényhez készült,két különböző rendszer.

2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelműen a lumia a jobb.
2013. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként valahogy így néz ki,egy belakott WP.Csak azért linkelem,mert sokan megijednek az alap felülettől.Ugye a boltban alap MS,Nokia csempék vannak a felületen.Teljesen máshogy néz ki egy használt WP,amit belakott a gazdája.

[link]

2013. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy kevés alkalmazás van rá nem igaz mivel több mint 150 000 alkalmazás nem kevés és még a mobilarénán írta hogy több alkalmazás készül rá átlagb mint androidra , a támogatása is hosszab a windowsnak , és stabilabb az op rendszer . Viszont az Android sokkal testreszabhatóbb mint a windows és illegálisan lehet rá lopkodni alkalmazásokat , ha ez valakinek pozitívum . Ahogy már leírtam az egyik középkategóriás a másik alsó .Szóval nyílván jobb a sonynál .
2013. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!