Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FELPONTOZÁS Milyen okostelefon...

FELPONTOZÁS Milyen okostelefon ajánlanátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval,max 60 ezrem lenne rá,valószínűleg használtat vennék.

Minimum 1ghz-s 2 magos proci,512mb ram,megbízható legyen,gyors.Milyet ajánlanátok?



2013. ápr. 22. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

ennyiért újat is kapsz...

sony xperia sola,xperia u,

samsung galaxy s advance, s III mini

htc desire x

én ezeket ajánlanám ,ezek olyan 50-60.000 Ft körüli telefonok olyan tulajdonságokkal amiket írtál,és ezek jók...

2013. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Előző:

SGS3 mini újonnan 60-ért esélytelen, inkább 70.

Használtan 55k körül van SGS3 mini, nem rossz telefon, de van ennyiért jobb.

Pl. Xperia S is kb ennyi használtan, és sokkal jobb, szerintem egy ilyet keress.

Ha nincs, akkor Xperia P, az újonnan is csak 60k.

Esetleg ZTE Grand X In.

Használtan van pár jó HTC is ennyiért, de szoftveresen elég szarok, ICS-en leragadtak, 3.5 vagy valami régebb, nem olyan jó HTC Sense, szóval ha custom ROM-ot raksz rá akkor jó telefon, mert akkor akár 4.2.2 is lehet rajta, ha nem akarsz ilyenekkel foglalkozni akkor ne vegyél HTC-t. Ha nem zavar, akkor HTC Sensation.

2013. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Xperia P. Újjonnan van ennyiért, és veri az összes első áltla felsorolt telefont.
2013. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,ment a felpontozás :D

Ezek közül melyik a legalkalmasabb játékra?

2013. ápr. 24. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Az összes.

Xperia P-n is ugyanúgy megy a játék, mint SGS3 mini-n, vagy HTC Sensation-ön, vagy Xperia S-en.

Nem kell csúcs hardver a legkomolyabb játékhoz sem, ezek tényleg megbirkóznak mindennel.

Csak az ár/érték arány, meg az Android verzió meg ilyenek miatt azért jobb az egyik telefon, mint a másik, de játékok tényleg mindegyiken elindulnak, szóval ebből a szempontból mindegy melyiket választod.

2013. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem BlackBerry-t vegyél! azok nagyon jók
2013. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jófej:D ***** válasza:
Nekem galaxy s advance van. A legtöbb játék elindul rajta.
2013. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

a második meg a harmadik nem tudom miért sztárolja ennyire a Sonyt,tesómnak sony telefonja van,nekem Samsungom van és sokkal jobban bejön, S III mini lazán megveri az Xperia P-t az Xperia S az már jobb tőle,de az újonnan 78.000 ft az s III mini meg 64.000 körül van,nem tudom milyen 70.000-ről írtok,az meg hogy egy használt Xperia S jobb mint egy vadonatúj S3 mini azt mindenki magának eldönti,nekem Samsungok és Htc-k sokakl jobban bejönnek pedig nem egy telefont próbáltam,Sonykkal nincs semmi bajom,de azért ennyire nem jók...

2013. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!