Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra lehet új...

Androidos telefonra lehet új verziót installálni?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és azt szeretném tudni hogy ha veszek egy telefont amin egy régebbi verzió van arra rá tudom e telepíteni a legújabb androidot? Illetve hogy min múlik ez?


Mennyire nehéz ezt megcsinálni, ha lehet?


Fog minden működni rendesen?


Van olyan magyar oldal ahol le van írva hogy hogy kell?


Hogy képzeljem ezt el? Olyan mintha mondjuk XP után feltelepítem a Win7-est, minden működik csak más lesz a felülete?


2013. ápr. 23. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Először nézz utána, hogy a telefon gyártója kínál-e hozzá újabb szoftvert! Régebbi készülékeket már nem frissítenek! Ha létezik hozzá, akkor egyszerű, magától megcsinálja, valószínűleg fel is ajánlja majd... minden fog működni rendesen, csak a felület lehet más kicsit, attól függ mennyire régi verzióról váltasz.
2013. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem olyan mintha egy PC-m lenne amire "tetszés" szerinti oprendszert telepíthetek?

A telefon gyártóján múlik hogy tehetek e rá masik (Android) oprendszert?


Akkor hogy tarthatom a telefonom up to date? Úgyértem ha a gyártó nem szabja rá az újabb androidot akkor 10 év múlva egy elavult régi cuccom lesz amit nem is tudok frissíteni?

2013. ápr. 23. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így igaz... Samsungnál ha jól tudom a Galaxy S2 a legrégebbi modell ami megkapja a 4.2-t de ebben nem vagyok biztos.. csak hát így működik


Persze mindig vannak tört ROMok.. azok között szét szabad nézni ha a telefonodról már levette volna a kezét a gyártó!

2013. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!