Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van? Vagy melyik a legjobb...

Van? Vagy melyik a legjobb program androidra, amely jelzi a traffipaxot? De nem az elhelyezett helyeken lévőket, hanem amikor a kopók radaroznak.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel érzékelné a lézert a droid? Külön eszköz nélkül nem fog menni.
2013. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

1) A "kopók" nem radaroznak, hanem már lézereznek. A mobil radarok már több éve kihaltak, elvétve max. 1-2db van. De már az eszközök 98%-át lecserélték lézeres sebességmérőre...


2) Lézer érzékeléséhez lézerszenzor kellene... Hogy akarsz te programmal bármit is?


3) Lézer ellen nem lehet védekezni, mivel a jelzés pillanatában már be vagy mérve, szóval semmit se érsz el vele.

2013. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam az összeset, mind sz@r volt. Rátértem a Waze nevezetű kis prg-ra, nagyon elégedett vok vele, már többször mentett meg. Viszont net kapcsolat kell de elég keveset fogyaszt. Ennél jobbat én nem találtam.
2013. ápr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!