Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom bekapcsolni az iPod...

Nem tudom bekapcsolni az iPod touch 3G-met. Mindig azt írja: connect to iTunes. Ötlet?

Figyelt kérdés

Amint csatlakoztatom az iTunes-hoz,nem ismeri fel és így nem tudom "Restore"olni,sem pedig a recovery modet,mivel újra és újra azt írja hogy connect to iTunes.

Próbáltam frissíteni az ios 4.X hez aztán kaptam valami hibaüzenetet,és azóta nem tudok semmit tenni vele...



2013. ápr. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Először legyen a legfrissebb az iTunes.

Kapcsold ki az ipodot (ha tudod). Dugd be az USB-t a gépbe, de ne az ipodba. Indítsad el az iTunes-t. Tartsad lenyomva a Home gombot, és csatlakoztasd a kábel végét.

Addig ne engedd el a home gombot, amíg nem tűnik el az apple logó. Várj egy percet, és nézd meg, hogy mit ír az iTunes. Kell kapnod egy üzenetet, hogy recovery-ben levő ipodot talált. (Lehet, hogy kell kattintani, bárhova, pl appsore etc hogy kifrissüljön a státusz)

2013. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna nem válik be,amint beszúrom a kábelt,röktön a "connect to iTunes" képet dobja ki :(
2013. ápr. 23. 22:25
 3/3 anonim válasza:
Ha még nem jutottál előbbre nézd meg a youtube, ott vannak értemes dolgok is,angol tudás is kell, mutatja mit kell tenned. Nekem is gondom volt a 3g-vel a szerviz is bénázott a végén a következö segített: http://www.youtube.com/watch?v=lNFuM6Ckt-s&NR=1&feature=ends..
2013. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!