Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átvertek az apródon! Én hülye...

Átvertek az apródon! Én hülye előre elutaltam a pénzt,30 ezret egy Samsung Galaxy S2-esért. Semmi adatot nem tudok róluk, csak a bankszámlaszámukat, bankszámlán szereplő személy nevét, valamint a telefonszámukat. Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Hogyan oldjam most ezt meg? Hülye voltam, tudom. De a telefonba olyan normális hangja volt az eladónak... Hihetőnek is tűnt a szövege. Nagyon-nagyon mérges vagyok. Magamra főleg! Ilyet még soha nem csináltam. Mindig mindennek utánajárok, de most nagyon sürgősen kellett volna a telefon, és tessék... Egyből átvertek.

:(


2013. ápr. 24. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Bankban chargeback, rendőrségen feljelentés.
2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig gondolhattad volna, hogy 30ért elég kevés. A telefonszámot is tudod, így a rendőrségen talán ezt is felhasználhatod.

60ért talán kapsz S2-t jó állapotban. 30ért max 1 xperia Tipo-t.

Múltkor valaki linkelt egy note 2-t 70-80ért. Ami azért fura volt, mert új állapotban volt állítólag. Azon látszódott, hogy átverés, mert elég olcsónak számít.

2013. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!