Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (iOS...

Milyen telefont vegyek? (iOS v android)

Figyelt kérdés

természetesen az iphone5 meg az s3 között vacilálok, de az új htc one is teccik, de vhogy az androidtól félek hogy ugyanugy befog lassulni mint a mostani,meg laggolni fognak a progik, játékok..(bár nem tom milyenek ezek a 4.vmennyi verziok) illetve az aksi is az s3 nemtom hogy birja(akkora kijelzővel,4magos procival..) az árakat tekintve tudom hogy az iphone tul drága és hogy nem ér annyit.. (windows -osat nem akarok)

ja és még az hogy az s3 mennyire kényelmes, nem nagy? ja meg még :D az s4 az tom h tele van extrakkal de az már tényleg k..a nagy nem?:D meg drágább mint az iphone nem?;D XD kicsit sokat irtam Xd de a fasz*m kivan nem tom eldönteni..



2013. ápr. 24. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Androidnál is már csak mikrolag van, tehát nem fog összeomlani a rendszer meg 20 percig tölteni meg semmi ilyesmi, csak ha lapozol néha lehet lesz egy minimális akadozás, csak pár milisecundum-os, csak épp addig tart, hogy észreveszed, de aztán megy is tovább.

Illetve vannak olyan telefonok (konkrétan Nexus 4), ami egyáltalán nem akad, soha sem.

Illetve érdekes módon programokon és játékokon belül nem is szoktak akadni az Androidos telefonok, csak a menüben.

SGS3 meg jól bírja, hiába erősebb és nagyobb meg minden, de az aksija is sokkal nagyobb, mint egy iPhone-nak (alsókategóriás telefonokba raknak akkora aksit, mint egy iPhone-ba).

Nagynak egyáltalán nem nagy a 4.8"-es SGS3, az iPhone 5 viszont kicsinek kicsi. SGS4 meg szintén nem nagy, 5" szerintem a tökéletes méret. És 200k körül lesz (edigital-on 230k, de ott minden túl van árazva), HTC One is simán lesz ennyi, szóval ha sokallod az SGS4-ért a pénzt, akkor HTC One-ról is mondj le.


Android mellett döntenék a helyedben, ha nem vagy elfogult az Apple-vel szemben, iPhone 1-2 éve már nem az az elit telefon, mint ami akkor volt, eddig tartott a csúcsa, most már beelőzte az Android.

2013. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

De persze iPhone sem rossz, azzal is tudsz ugyanúgy játszani, az sem akad, csak nem olyan nagy szám.


Egyikkel sem fogsz rosszul járni, akármelyiket is veszed, szeretni fogod (pláne amíg nincs viszonyítási alapod).

2013. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Én is a helyedben az android mellett döntenék, mivel sokkal kevésbé zárt a rendszer, nem muszály minden fizetős alkalmazásért fizetned, mert van torrent, nekem jobban is tetszik.

De én a helyedben az s3 árán egy Nexus 4-et vennék, mert minden téren jobb az s3-nál.

Egyébként az Iphone 5 se rossz telefon.

2013. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Jack Alvin ***** válasza:

Én a youtube-on láttam egy videót amin egy iPhone 5 és egy S3-at mértek össze és elejtették direkt és az S3-nak leeset a hátlapja és az aksija kiesett és az iPhone 5-nek csak egy pici törés volt a sarkán és a PCWORLD újságban olvastam egy összemérést az android az iOS és még a windows phone között és az App Storban az aktív alkalmazások száma:775

Az aktív Google Play alkalmazások száma:616

(hátrány(iOS):drága és a legtöbb alkalmazás fizetős)

A 4shared-el letudsz tölteni ingyen fizető alkalmazásokat (FREE)

2013. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

#4


Egyik legfeleslegesebb hozzászólás amit ma olvastam.

1. Az, hogy melyik hogy törik (bal)szerencsén is múlik, hisz nem mindegy milyen szögben érkezik le a telefon. Ejtettem már le telefont, 100% pontossággal pont a kijelzőjére esett, és ez miatt nem sérült (mivel van egy kis kiálló káva, ami felfogta az esést), ha kicsit másabb szögbe esik akkor a fél képernyő megreped. Egyébként meg iPhone-ok jobban sérülnek, nagyon gyakori, hogy eltörik a hátlapján az üveg.

2. Kit érdekel az alkalmazások száma? Ha csak 100 ezer lenne mindkettőre, az szerinted nem lenne rohadt sok? Nincs egy ember sem, aki életében csak 500 alkalmazást használt volna, de nagyon maximum ezret. Mindegyikre van rengeteg alkalmazás, a híresebbek mindkét OS-en ugyanúgy ott vannak, stb.

3. Google Play-en gyorsabban gyarapodnak az alkalmazások száma. Tehát lehet most még hátrébb van alkalmazások számában, de míg 2012-ben az App Store-ba "csak" 225000 új alkalmazás került fel, addig Google Play-re 350000.

4. Minkét adat téves, pontos adatok nincsenek, de mindkettő már 800k-nál járt február környékén, azóta Google Play le is előzte az App Store-t, bár most töröltek közel 65000 alkalmazást, de mindegy, hülyeség azzal foglalkozni melyiken van több hulladék alkalmazás.

2013. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát a nexust eddig nem nézegettem , meg élőbe se láttam szal nem tom h milyen,(ez az a google fejlesztéses nem?) de mondjuk ez jól hangzik h sose akad:D

ez milyen ebbe is négymagos proci van? meg aksija meddig birja? ja és milyen a boritása(mer képekről nem tom kivenni) mer az s3ba is az nem tetszik még h tiszta műanyag az egész:/

2013. ápr. 24. 22:15
 7/17 anonim ***** válasza:

Nexus 4 igen, a "Google fejlesztése".

4 magos proci, ráadásul krait magok, vannak benne, ami erősebb, mint az SGS3 4 Cortex A9-es magja.

Aksija átlagos, 2100 mAh-s, nem kiemelkedő, de nem is szar.

Elől-hátul mindenhol üveg van rajta, mint az iPhone-on, és nála is gyakori, hogy elreped (persze nem magától, csak ha leejted).

Amit tudni kell róla, hogy Nexus, ebből adódóan a lehető legtovább van támogatva, és legelsőként kapja meg a legújabb Android frissítéseket, nem kell hónapokat várni rá.

Illetve nyomott áron adják, nálunk mondjuk nem annyira, de külföldön 350 dollár a 16 gigás, viszonyításként a majdnem minden szempontból rosszabb SGS3 600 dollár, hatalmas különbség.

És tényleg az egyetlen Androidos telefon, ami nem akad, bár ahogy HTC One-ról néztem a videókat az sem akad, és az még jobb a Nexus 4-nél, csak épp 2x annyiba kerül (szintén külföldön, nálunk drága a Nexus 4).

2013. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

és nexust hol lehet venni? használtan gondolom még nincs, de pl. t-mobilnál nem látom

meg itthon akkor kb mennyi?

2013. ápr. 24. 23:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Itthon nem lehet kapni szolgáltatónál(és külföldön se), majd a Telenornál lesz horror áron, úgy tudom 170k előfizetés nélkül (közel 60 ezres haszonnal dolgoznak, ha azt nem nézem, hogy lehet ők még olcsóbban is beszerzik).

GSM boltokba kapható 110-120k körül, de hogy melyik GSM boltba érdemes venni azt nem tudom.

2013. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 herbertb válasza:
Sztem htc mert nagyon megbízható
2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!