Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one vagy samsung galaxy...

Htc one vagy samsung galaxy s4-et vegyek?

Figyelt kérdés

A htc one mikor fog Magyarországon megjeleni, és milyen árba?

A minőség, kamera és a gyorsaság számít nekem.


2013. ápr. 25. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

HTC One.

Árról és megjelenésről semmit sem tudok, de ahogy nézem 500 font körül van külföldön, tehát ha nem is lesz 200k, súrolni fogja.


Minőségbe nem kérdés, majdnem 100% alumínium vagy majdnem 100% műanyag, ráadásul nem csak jó az anyaghasználata a One-nak, de nagyon jól van összeszerelve, eddig mindenhol azt mondták, hogy a One-t egyszerűen élvezet a kezedbe fogni.

SGS4 meg Samsung minőség, tehát egy középkategóriás telefon szintjén van.

Kamera nehéz kérdés. Szoftveresen SGS4 jobb, dual shot meg mindenféle szarral telepakolták, kérdéses, hogy ezt használnád-e.

Minőségbe közel ugyanaz.

Gyorsaságba meg megint HTC One. Még nem láttam akadni, mikrolag sem jellemző rá, SGS4 meg néhan-néha mindig megakadt. Persze ezt lehet majd javítják, de jelen állás szerint HTC One.

2013. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. ápr. 25. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Galaxy S4-et ajánlanám.Tudásban a két telefon között nincs olyan nagy különbség,mindkettő ugyanolyan jól össze van rakva,nem nyekereg,recseg kézbe véve.Én mondjuk az S3-ból indulok ki,az is nagyon jól el készítve gondolom az S4 akkor még jobb.
2013. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Oké, hogy SGS4 sem fog nyikorogni, de nem egy HTC One.

Amúgy egyik telefonnal sem jársz rosszul.

2013. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!