Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg leginká...

Melyik telefon éri meg leginkább a következők közül?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Tipo; Samsung Galaxy Mini II; Samsung Galaxy Y; Samsung Galaxy Ace Plus; HTC Desire C


Zenehallgatás, fényképezés ,GPS ,bővíthető tárhely, könnyen kezelhetőség. Arra volnék kíváncsi ,hogy véleményetek szerint ezeket a tevékenységeket melyikkel tudom használni(vagy a legjobban kihasználni stb...)



2013. ápr. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Y; Samsung Galaxy Ace Plus; HTC Desire C egyből ki x-elve mindegyik elavult és gyenge. Y-nak ráadásul olyan pocsék a felbontása, hogy a szemed is bekönnyezik tőle.

Marad a Tipo és Mini II . A két telefon azonos tudást képvisel,a tipo-n ICS van a mini II-n csak GB(bár elvileg lesz rá JB,de úgy néz ki még sehol semmi) . A kettő közül válassz,az áruk kb azonos szinten van mostanság. Bár én tuti Tipo-t választanám, mert a Samu-nak szerintem nagyon gagyi az alakja...

2013. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ár/érték arányú a Tipo.
2013. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 amcsih ***** válasza:
A tudása miatt a samsungot venném, de az a baj, hogy nagyon drága a tudásához képest. A sony xperia tipo és a samsung galaxy mini 2 közül válassz.
2013. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 amcsih ***** válasza:
Azt lehagytam h az a samsung, az samsung galaxy ace plus lenne..
2013. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. ápr. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!