Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P-re kijött a Jelly...

Xperia P-re kijött a Jelly Bean (4.1.2) miért nem tudom letölteni?

Figyelt kérdés

gépen a Sony PC Companion progi azt mondja, h nincs új frissítés, de már be van jelentve!!!

Miért nem tudom letölteni? o.O

máshonnan le tudom tölteni??



2013. ápr. 25. 22:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatói készülék akkor valószínűleg a szolgáltató még nem engedte ki a frissítést.
2013. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Beviz Elek ***** válasza:
Megszerzed az ùjat (letöltöd gèpre) majd flashtoollal felrakod
2013. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom minden szolgáltató elmolyolgat rajta még egy kicsit.

Két megoldás van:

1. türelem

2. főzött rom


:D

2013. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Beviz Elek ***** válasza:

De a gyàri is jó amit kiadtak, mièrt kène fözött? Flashtoollal feldobja a gyàri független 4.1.2-t ès mindenki boldog (ettöl nem lesz független nyugi)


A szolgàltatós romok amùgyis nagy darab sz.rok. csak beletesznek mèg 1-2 fölös dolgot, tèged meg ott fog zavarni....

2013. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Wadmalac ***** válasza:

#4:

Igaz.

Ha már le lehet valahonnan tölteni a firmware-t, akkor Flashtool és kész.

Firmware-nél nem kell root?

2013. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Beviz Elek ***** válasza:

Gyàrihoz nem, csak fözötthöz. Ugye a fözött recoveryben megy fel, amihez kell a root ès a teló ìrja àt a sajàt szoftverèt (ugye ehhez kell a hozzàfèrès), de a gyàri romot a flashtool teszi fel flash módban, emiatt nem kell rootolni. Egyszerüen felülìrja.

Ugyanezt csinàlja a pc companion ès a sus (seus) is, csak az online szedi le a szoftvert az adatbàzisból (ès règiószàm+szolgàltató szerint nèzi az ùjabbat). A flashtool ugyan azzal az eljàràssal teszi fel, annyi különbsèggel, hogy te elöre letöltöd a szoftvert ès elindìtod a felrakàst (de ugyanùgy flashmódban).


Ùgy is feltudod rakni az ùj szoftvert, hogy rootolod a telód, àtìrod a területi kódot ès utàna frissìtèsnèl felrakja az ùjat. Csak ez bonyolultabb ès nem tudom, hogy mire kell àtìrni:D

2013. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Wadmalac ***** válasza:

Ezt találtam:

Ehhez root meg nyitott bootloader kell, plusz az sem kizárt hogy alfa vagy béta verzió:

[link]


A német Sony oldalon ezt találtam, itt már a ...399-es béta helyett a végleges ...400-ast írja:

[link]


Ez alapján szerintem a PC Companionnak már ezt kellene húznia.

2013. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Beviz Elek ***** válasza:

A felsö fözött, az alsó pedig gyàri.

Na erre jön mèg a szolgàltató vàltoztatàsa ami miatt picit vàrni kell. Kivève ha letöltöd ezt ès felrakod flashtoollal.

2013. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Wadmalac ***** válasza:

#8: nem főzött az, csak "kilopott (leaked)" gyári béta, ugyanúgy, mint a kernel.

Kattints ide, csípőből frissíti a p-t jellybean-re. :


[link]

2013. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Wadmalac ***** válasza:

...és ez gyári hivatalos Sony frissítő oldal.

Hogy lesz-e benne magyar nyelv, azt nem tudom, de szerintem kutya kötelessége lennie, mégiscsak EU vagy mi a szösz. :)

2013. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!