Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P-re kijött a Jelly...

Xperia P-re kijött a Jelly Bean (4.1.2) miért nem tudom letölteni?

Figyelt kérdés

gépen a Sony PC Companion progi azt mondja, h nincs új frissítés, de már be van jelentve!!!

Miért nem tudom letölteni? o.O

máshonnan le tudom tölteni??



2013. ápr. 25. 22:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
a gyári frissítő csak a visszaállítást ajánlja fel, a frissítést nem. Tudnátok olyan videólinket adni ,ami segítene nekem a flashtool használatában?+ egyhozzávaló firmware-t... Thx. :)
2013. ápr. 26. 21:14
 12/39 Wadmalac ***** válasza:
Az általam linkelt német oldal nem frissít?
2013. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod letölteni, mert a gyártó a telefonokra különböző időpontban adja ki a szerverek terhelésének csökkentése miatt. A SI számot, ami alapján azonosítja a szoftver a telefont meg lehet változtatni, root kell hozzá, így viszont frissül a PCC-vel is.

Flashtool használata: Itt a JB a P-re:

[link]

Kicsomagolod és bemásolod a Flashtool/firmwares mappába. A drivers mappából pedig telepíted a telefonodhoz való illesztőprogramot. Elindítod a programot, a villám ikonra kattintasz, flashmode, kiválasztod az előzőleg bemásolt JB ftf-et. A wipe lehetőségek és a final verification legyenek pipálva, az exlude lehetőségek ne legyenek. Kikapcsolod a telefont ok-t nyomsz a programban, a telefonon pedig a kiírással ellentétben a hangerő le gombot nyomd csatlakoztatás közben. Frissítés után az első bekapcsolás eltarhat egy ideig.

2013. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Wadmalac!

Nem frissített az általad küldött német oldal, rákattoltam a check for updates gombra, de nem láttam sehol se update software vagy valami hasonló gombot (németül nem tudom)

2013. ápr. 29. 22:20
 15/39 anonim válasza:

"Utolsó előtti szóló"


Magyar lesz a telefon?????

2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
Vagyis a Wadmalac utáni xD
2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Beviz Elek ***** válasza:
Ha jó emlèkszem 2.3tól mindegyikben van magyar
2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Előszőr angol, de rögtön a bekapcsolás után átállítható magyarra.
2013. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
Xperia P-m van de a Sony PC Companion nem jelezte, hogy lenne. Most várjak, vagy használjam a Wadmalac utáni válaszoló javaslatát? :P
2013. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Használd az én javaslatomat, az is van olyan jó mint a Wadmalac utáni. (Én vagyok utána. :D)

Sokan frissítettek már Flashtool-al mert nem jelzett sem a SUS, sem a PCC. A garancia sem veszik el mert nem az előbbi programok valamelyikével lett frissítve.

2013. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!