Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy huawei ascend y200-aao...

Van egy huawei ascend y200-aaom, rootoltam és 1017mhz proci 512 mb swap. Van jelenleg michelkovacic rom. A kérdés az lenne hogy a modern combat 3-at akarom leszedni, birná a teló csak nem kompatibilis. Ezt kilehet ütni a kompatibilitási problémát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A biuld.prop fájlal kell trükközni.

"alvázszám átirusz" :D

Tehát a modell-t meg a gyártót kell elvileg átírni....

Én annyit értem el vele, hogy a google play nem működik :DD

2013. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez segíteni fog:töltsd le a playről a proedito appot.

Ezeket írd át ezekre:

ro.product.name:SGH-T989

ro.product.model:SGH-T989

ro.product.device:SGH-T989

ro.product.brand:samsung

Índítsd újra és menni fog.Ez a Samsung Galaxy S2-nek a modelszáma.Ha nem megy a 3,akkor töltsd le a 2-öt.A Modern Combat 2-öt csak balkézzel fogod tudni játszani,mivel kicsi a képernyő és nem látszik a lövésgomb.A contols-nál válaszd a 2-s opciót és az Avandced menüben a Lefty-modet.Nehéz eleinte(vagy 8-szor fejbelőnek :D),de ha hozzászoksz akkor már gond nélkül fog menni.Jelenleg a 6. küldetésnél vagyok.

2014. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
PropEditor*
2014. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!